Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosiiim s tlačítkem


speedy555

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

proste zapnu hru a panacek se treba toci proste to nechapU:(jako nemackam nic a zacne behat dopredu treba co s tim je:(prosim nevis cim to muz ebytz?a kde se da ta guma sehnat ale tim pochybuju ze by to bylo ne?nemohl sem treba sahnout nrukou nejak kdyz sem mel zdelanej kryt na klavesnici a posrat ji?

:(

proc chyba v FW kdyz pred tim mi to nic nedelalo at ted kdyz sem menil kryt:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je Analogem protože v xmb menu je Analog neaktivní až ve hrách. Měl sem to taky ten problém a ne jen já :lol: já reklamoval pokud máš záruku tak to budeš muset reklamovat a nebo si kup novej analog a nebo si stáhni PLUGIn nevim jak se menuje ale deaktivuješ analog a nadefinuješ si jeho funkce na jinou kombinaci...

jinak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to tim analogem, jak jiz bylo receno, stahni si plugin joysens, ten ho vycentruje..

jej tak to teda diky ale i kdyz si stahnu ten plugin tak stejne nevim jak to dat do psp:(a nemam radsi koupit noveJ?

kdyz si smejd prodej to na aukru a napis jako nove.a pak si koupis new

kdyz nechces bejt smejd poslechni lidi tady a pomuzou ti

kdyz s psp trisknes o zem treba to pude

taky se mi tim trisknutim z provoznilo tlacitko start

dik ale smejd nejseM....mozna to prodam ale napisu ze je spatny analog nejsu zadna podelavka...ale i tak diky za moznosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo aha tak to mi delalo taky s novym krytem jak silne zatlacis na analog tak prestne zatacet ze ? ja sem to vyresil tak ze sem napajel analog prim na motherboard a fara sqele a mozna mas ten bod za spyrtny nazev topicu mylim ze je zakaz davani nazvu pmoc help atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu