Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Psp Vs Nintendo Ds!


Lukisonn

Recommended Posts

heh, hloupy flame timto zakladas ... :)

kazdej si bude hajit sve..

Ale kdyz myslis..

Myslim, ze lepsi je PSP - duvod? Vyssi vykon, tzn. mnohem lepsi grafika, lepsi displej - takze se na nem daji sledovat i filmy, vice programku nez na DS, nemusis kupovat nejakou kartu abys mohl hrat stazene hry..

DS - displej jak na mobilu (resp. displeje), na filmy to urcite neni, hry jsou interaktivni - na nekoho az moc, zajimava konstrukce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ naprosty souhlas!

i me se vice libi psp, kamos ma oboji a uz se chtel zbavit DSka po prvnim tydnu po koupi :D

pokud chcete hrat "palenky" tak vam to cenove vyjde stejne (mozna ze DSko je drazssi)

neumim si to predstavit bez filmu a hudby...

na DSku jsme se docela nasmali hram ve kterejch musite rychle foukat do mikraku :D (foukat se nemusi! staci do mikraku jen rychle mlatit (efekt je stejny :D spis lepsi))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PSP a chcel by som aj DS. Nerozlisujem ze jedna konzola je horsia nez druha. Kazda ma neco zle a neco dobre. PSP ma trochu uz fakt nudi. Ked si od spoluzaka pozicam DS tak sa bavim hodiny. Na DS su ovela originalnejsie hry , zabavnejsie. Na grafike nezalezi. Na PSP mam zase vela multimedialnych moznosti, peknu grafiku ale teraz ked mam PS2 pre mna trochu straca vyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ naprosty souhlas!

i me se vice libi psp, kamos ma oboji a uz se chtel zbavit DSka po prvnim tydnu po koupi :D

pokud chcete hrat "palenky" tak vam to cenove vyjde stejne (mozna ze DSko je drazssi)

neumim si to predstavit bez filmu a hudby...

na DSku jsme se docela nasmali hram ve kterejch musite rychle foukat do mikraku :D (foukat se nemusi! staci do mikraku jen rychle mlatit (efekt je stejny :D spis lepsi))

jenom pro info, na NDS s R4 Revolution Kartou jdou prehrat Filmy, Hudba, Fotky, Hra + kdyz si tam das Opera, tak samozrejme i internet...

jinak se do diskuse zapojovat nebudu, nema to smysl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DSko je zajimavy....Ja uz ho mel asi 3x (mozna 4x :) ) a vzdycky jsem ho ale prodal....Zazcatku jsem si s nim vzdycky hral porad vsude tahal ale vzdy me to pak ze dne na den omrzelo a prodal...Asi se divite proc jsem si koupil tolikrat ale vzdycky na to potom vyslo neco naprosto dokonalyho a uzasnyho a musel jsem ho koupit znovu...

Tedka nemam zadny ale zitra ocekavam ze me prijde dalsi (uz asi 5. :D )...

Kupuji si ho ted hlavne kvuli Zeldovi, Dementium, Ninja Gaiden a Picrossu...

Jsem zvedavej jak dlouho me vydrzi ted ale verim ze dyl protoze vyjde tolik uzasnych her ktery nesmim propasnout :)

PSP taky dokonala vec...Mel jsem taky asi 3-4 a straasne dlouho ale pak me omrzelo a do ted ho nejak ani nechci mozna casem kvuli par hram co ted vysli (FF:CC, God of War, Patapon...)...

EDIT: Ani nevim proc sem to sem psal :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rune len sa snazis robit flame stavim sa ze na DS si hral tak 5 minut ked ne vobec. Keby si hral dlhsie zistil by si ze je to paradna haluz. A v tomto topicu koncim. Modov varujem: bude z toho flame locknite to.

EDIT: RE: rune : 22.05.2008, 16:21 : demencia najvyssieho stupna no comment :dozey: uz si ta viem predstavit :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom pro info, na NDS s R4 Revolution Kartou jdou prehrat Filmy, Hudba, Fotky, Hra + kdyz si tam das Opera, tak samozrejme i internet...

jinak se do diskuse zapojovat nebudu, nema to smysl..

jo vim, ale to nepocitam, kdyz mi to kamos ukazoval, tu kvalitu filmu, tak to radsi nic...hudba snad v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale imho dobrej thread, mozna se opakuje, ale sam jsem nedavno resil tuto otazku...

ted mam PSP.. spis proto, ze jsem mel moznost ho koupit vyhodne. A jsem spokojenej. Nehraju nove PSP-hry, ale stary flaky z PSX, GBA, SNES, atd! mozna ma tuto moznost i DS, to nevim, ale ohromne moznosti emulace starejch konzoli, to je to, co ted strasne ocenuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu