Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přidání titulků do .avi


Han3

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
pokud ti dvd podporuje divx, tak titule muzes mit zvlast...staci je mit akorat stejne pojmenovavy jako je video a titule si to pusti samo, popr. je zapnes pres tlasitko subtitle na DO

no me dvdcko podporuje divx ale kdyz mam video a titulky zvlast v jinym souboru, stejne pojmenovany tak mi to titulky stejne neprehrava. ani je nemam v menu jak zapnout. proste nic.....jedina moznost dat titulky a video do jednoho souboru..kdyby nekdo vedel nejakou radu tak diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Nevite nekdo co mam delat kdyz prevadim treba titulky u cely serie serialu a u par dilu my to vzdycky napise: Cannot parse subtitle a nejaky cislo k tomu. Tzn. ze vsechny dily se prevedou, krome tech s touhle chybou, hledal sem to i na googlu a nejak sem nic nenasel. Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přes tento program, sem už přidal title do všech sérií How I Met Yout Mother, Lost a do filmů, jejiž kapacita přesahovala 2 GB např. A naprosto žádné problemy. Takže chyby budou hlavně ze strany Vaší.

Hlavní důvody, proč to nejde

  • Přesvědčte se, zda jste titulky pojmenovaly naprosto stejně, jako .avi soubor (Pokud přejmenováváte v Total Commanderu, tak si dejte pozor, protože při editaci souboru se zároveň edituje koncovka souboru)
  • Ujistětě se, zda jsou titulky ve formátu .srt. Pokud ne a jsou např. v .sub, tak si stačí jednoduše otevřít Bsplayer, zvolit editor titulku, otevřít dané titulky a "Uložit jako..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva program, všechno proběhlo v pohodě až na to že když zapnu ten film tak mi to nepodporuje znaky: "š" "ž" "ť" ..místo toho se tam napíšou nejaké klikyháky.Nevíte prosím někdo čím to je nebo co se má udělat pro to aby tomu tak nebylo?

Přehravač nepodporuje diakritiku (taky můj případ) nebo jsi nastavil špatně language code + character set

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
zdravim, mam dotaz...pridavani titulku mi funguje bez problemu, ale vcera se mi stalo, ze se titulky zobrazily uprostred obrazu a ne dole, jako normalne, pritom s nastavenim jsem nic nedelal, nevite nekdo, co s tim?

diky za odpoved:)

Stejný problém...

Navíc mam dotaz. Jak je to se 720p BRripama? Mam pár filmů v *avi v 720p a když tam dám title, tak jsou uprostřed. A hrát si pokaždé s pozicí titulků se mi nechce, tak se ptám tu, jestli někdo neví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
zdravim, chtěl bych se zeptat jak mám nastavit ty hodnoty pozice těch titulků (CP a VP) a Subtitle bitmap, když mám film v rozlišení 1 280x544. Díky za odpověď ;)

...

Já používám toto nastavení, a titulky se zobrazují klasicky - u spodního pruhu.

Jo a, rozlišení nech 1280 x 720, páč při 1280 x 544 nejdou dát víc dolu a zobrazují se cca od 1/3 obrazu.

dfymar.jpg

Velikost fontu si uprav sám. Já to mam dělané na 42'' TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu