Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Theme 3.90 M33


Pida SuXxX

Otázka

Zdravim.... našel jsem někde tady nějaký themata,ale vůbec nevim jak je mám použít.V té složce toho thematu jsou další 3 složky : Font,Module a Resource.Nejdřív jsem nevěděl kam to nakopčit pak se někde našel,že musim do recovery menu tam advance a flash0.Tím se mi otevřela ta složka kde jsem všechny ty složky jako Font,Module a Resource,ale bojím se to přepsat,aby se mi nestal nějaký ten brick.Četl jsem i návod anonymouse,ale nějak jsem to z toho nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak ted jsem to zkusil ale nějak mi to nejde.Jdu do recovery dám avance klidknu na glash0 nakopíruju do vsh/resource přepíše se mi to,ale pak když zapínám hru tak to chvíli trvá ,než se to spustí a pak mi zčerná obrazovka a začnou ukázky ze hry....

EDIT: I Když vše vrátim do normálu gameboot základní taky nejde nejspíš je to thematem nebo něčím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám v PSP plugin CXMB a mám nastavené nějaké theme a když spuštim hru tak se mi objeví obrázek společnosti apple(To je nejspíš tím,že to theme to má takhle nastavené) když to nakopíruju do Flash0/vsh/resource tak se mi tak úvodní obrazovka při spouštění hry(gameboot) nezmění.Je to někde totiž nastavené v tom themu.Jak se to dá prosímvás změnit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu