Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club: LA Remix


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no neviem či som jediný ale sklamalo ma to či už v hrateľnosti alebo grafike.. MC3 DUB edition bol oveľa lepší.. Hlavne nechápem "špeciálne" schopnosti keď mi napr. z kapoty začnú lietať blesky. tomu fakt nerozumiem, to tam nemá čo robiť.

//ale ako sa hovorí, 100 ľudí 100 chutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemůžu jinak než doporučit. Jak jsem se na tuhle hru těšil, tak mě nezklamala. Po grafické stránce byla už trojka lepší oproti konkurenčním hrám a čtyřka je ještě hezčí. Rockstar opět nezklamali.

Mimochodem, s touhle grafikou mít na psp nějaké nové GTA, tak bych měl o zábavu na velmi velmi dlouhou dobu postráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soundtrack je namakany riadne no ... Game, Snoop , Ice Cube, Ludacris, Nas a mnoho dalsich ... ale mam otazku, akurat mam muscle auto Camaro a mam otazku ze kedy konecne si budem môct zadovazit nejake elektrony lebo stale len stocky mam, ostatne zablokovane ... dik vopred za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soundtrack je namakany riadne no ... Game, Snoop , Ice Cube, Ludacris, Nas a mnoho dalsich ... ale mam otazku, akurat mam muscle auto Camaro a mam otazku ze kedy konecne si budem môct zadovazit nejake elektrony lebo stale len stocky mam, ostatne zablokovane ... dik vopred za odpoved

přesně to by mě taky zajímalo, taky se pořád divám, jestli už nejsou nějaky kola otevřeny a nic:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejlepší závody na PSP :), jen nevíte někdo, která součástka umožňuje to krátkodobý zpomalení času? Díky.

na to neni zadna soucastka... ten zpomalenej cas mas k dispozici po tom, co se ti to nabije v tachometru.. takovy maly kolecko.. myslim ze cim jedes rychleji, tim rychlejs se to naplni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kravina... Je to u všech aut... osobně jsem měl 4 a u všech to šlo...

presne tak, je to u vsech, jen musis jet rychle, nebourat a ono se to naplni, pak staci zmacknout ten cudlik co mas natavenej a zpomali se to... jinak ja osobne to nepouzivam, pac kdyz se to pak zas rozjede, tak casto uplne debilne nabouram.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu