Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club: LA Remix


Neo....

Recommended Posts

ale ted sem objevil novou vec.. :-) a ta je podle me zatim nejlepsi... cim vic bourate, tim rychlejc se to naplni a kdyz pak zmacknete to tlacitko, tak se to malinko zpomali, ale hlavne kdyz nabourate do jakyhokoliv auta(nejen do souperu) tak pekne vodletej... :-) je to u chryslera 300C ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

hm tak jsem dodelal karieru v LA ai tokiu

velice hezka hra

muzonostr rychlejsi jizdy docilite tak ze pojedete kousek za vasim rivalem

spomaleni casu se vam doplnuje podle casu

jinak co je nejhorsi na celej hre hryz se treba prevratim s autem tak me to vzdycky hodilo do protismeru!!!

ale jinak dobrynisan skyline je mnohem lepsi nez lamoborghini murcielago a to je v tom cenovy rozdil cca 200 000,-

v tokiu mate k dispozici za jiny lamborghni a to je vse co vam muzu rict :D

kazdopadne je to jedna z mala kvalitnich her kterou jsem presel!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tak jsem dodelal karieru v LA ai tokiu

velice hezka hra

muzonostr rychlejsi jizdy docilite tak ze pojedete kousek za vasim rivalem

spomaleni casu se vam doplnuje podle casu

jinak co je nejhorsi na celej hre hryz se treba prevratim s autem tak me to vzdycky hodilo do protismeru!!!

ale jinak dobrynisan skyline je mnohem lepsi nez lamoborghini murcielago a to je v tom cenovy rozdil cca 200 000,-

v tokiu mate k dispozici za jiny lamborghni a to je vse co vam muzu rict :D

kazdopadne je to jedna z mala kvalitnich her kterou jsem presel!!

jsou v tokiu jiný auta??? nebo stejný jak v LA???...

dále.. tyhle zpomalování a nárazy mě připadají hodně low, uplná zbytečnost.... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou v tokiu jiný auta??? nebo stejný jak v LA???...

dále.. tyhle zpomalování a nárazy mě připadají hodně low, uplná zbytečnost.... ;-)

no zbytecnost mozna, ale je to takovy zpestreni...

jinak me ta hra ted celkem zklamala... skoro sem dohral LA, tak sem se chtel jit mrknout do tokya a tam zacinate uplne odznova! :-( jinak auta na zacatku sou stejny plus focus a eclipse.... ale zacinate zase s par dolarama a tak... to me celkem zamrzelo.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasny ne ze v tokiu zacinas od znova kdyz v LA dohraes na 100% mas prachy na salena za 500 000,-a mas jedno z nejlepsich aut hry

jinak v tokiu jiny auta jsou jsou tam 2 jiny mercedesy,lamborghini nejaky novyno je tam asi 6 novych aut..

a to vybuchnuti auta k ho*nu fakt neni jel jsem zavod co vsechno rozhodoval mel jsem mercedesa co nema spomalovani tesne pred cilem me predej nejakej lamer dal jsem vybuch a jeste jsem to vyhral.

podle me je nejlepsi tam motorka ted presne nevim jak se jmenuje a muze mit skoro vsechno na maximum jediny - je ta ovladatelnost motorky,stoji za nic.

z aut je nejlepsi skyline na to jak je levnej je mnohem lepsi ez lamborghini murcielago

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cw cheat nepouzivam. Cheaty jenom na prachy, protoze ted mam jenom jednu misis a to vyhravat ¨zavody s luxury cars. Muzu si koupit jenom Bentley nebo mercedes a ja ci A class medveda, ne C class bentley... Akorat mi chybi 100k xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně perfektní hra, po dlouhý době luxusní záležitost. Řekl bych, že je to nejlepší závodní hra na PSP... je stereotypní, ano, mnohdy se opakují i závody, ale čekam, že to bude v Tokiu zase o něčem jiném... ;)

Jinak ti musím dát za pravdu, L1ST3re, to bourání do aut je vážně děsný! Neuběhne 15 vteřin, anižbych nenarazil do "neviditelnýho" auta... ale jinak perfektní hra. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímala by mě jedna věc...v závodě deliver jsem řídil Aston Martin DB9, ale v garáži v nabídce žádný takový auto není...zajímalo by mě, jestli se tedy dostanu během hry i k dalším autům, které jseou mimo základní nabídku...(myslím dohromady locked a unlocked)...thx za odp:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímala by mě jedna věc...v závodě deliver jsem řídil Aston Martin DB9, ale v garáži v nabídce žádný takový auto není...zajímalo by mě, jestli se tedy dostanu během hry i k dalším autům, které jseou mimo základní nabídku...(myslím dohromady locked a unlocked)...thx za odp:)

aston martin je v tokyu... ;)

Cw cheat nepouzivam. Cheaty jenom na prachy, protoze ted mam jenom jednu misis a to vyhravat ¨zavody s luxury cars. Muzu si koupit jenom Bentley nebo mercedes a ja ci A class medveda, ne C class bentley... Akorat mi chybi 100k xD

kde je tam bentley?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu