Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club: LA Remix


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zkus Dodge Charger, byl bych si ho koupil, jenže stál o 8k víc a už by mi nezbylo na zvýšení výkonu... Ale máš-li prachy, zkus ho...

Btw: Už jen jeden race a zbavim se toho děsnýho Mustanga... právě jsem vyhrál Mitsubishi Lancer Evolution... trochu ho potunim a dam vědět, jak jezdí, jestli ho ještě nemáte.

//Tak jezdí docela dobře, má sice jen 3x nitro, ale drží se, neklouže a hrozně hbitě se točí na místě... osobně to dost využiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak to pod tim mostem to seka proto, ze je tam u zeme mlha, proste to nestiha ale seka to taky obcas kdyz jedes okolo policajtů, protože všechny ty houkačky a blikačka je toho moc.

a ten napad s tim gta, jj bylo by to super kdyby bylo gtas takovouhle grafikou (na psp samozrejme) a myslim ze by se to veslo na umd, vzdyt midnight iso ma jenom 750mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorá se mi zdá že fyzika motorek je uplně jiná.

OT: Gta je jedno jestli by vyšlo s timhle enginem nebo s tim starym. Hlavně aby bylo nějaký!!

EDIT: Tak jelikož mám malou paměťovku, tak si to na nějakou dobu stáhnu. Už chci vyzkoušet taky jiný hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hraju MNC LA a nevim jak dal odjezdil sem zavodi hned na zacataku a pak mam takovej dojem ze se opakujou, mam full verzi, a nevim jak se plnej ty questy a jak zpristupnit dalsi mesta diky moc za odpoved... mam uplne zakladni auto dal sem se nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG zmačkni mimo závod select, ptom trojúhelník a tam sou mise který když uděláš, tak se dostaneš dál ve hře. Jestli tam nic nemáš, tak chvilku jezdi po městě a někdo ti zavolá že si s tebou dá závod. A jestli máš první auto eště, tak na další město zatim zapomeň. Nejdřív musíš kompletně dohrát to první abys odemknul další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za rady, sorry ze takhle spamuju ale nemyslel sem tokio nebo coje to dasli mesto, myslel sem LA zda se mi strasne mali , budou se cesem otevirat nejake nove ulice v LA a nebo to co mam na zacatku hry je cele LA diky uz je to prozatim vse co me trapi ohledne tehle hry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem (ano ctete dobre8)) hned jak bylo v obchodech a je to vazne dobre, hlavne ta "action" kamera, pekne velke modely aut ne jako u NFS: ProStreet, tak to mam rad.

Ty zavody mi sice pripadaji uz lehce stereotypni, ale co. Za Midnight Club LA jsem Rockstarum vazne vdecnej. Jen tri verze a hned jedna z toho pro PSP, tim by se mohli ostatni vyvojari inspirovat... celkem by me take zajimaly prodeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mám takovej dotázek.Můžu, i když bych dojel 100% L.A jezdit v L.A pořád závody a dostávat za to love?Jde mi o to, že bych chtěl mít všechny auta i tuning, tak mě zajímá jestli mám syslit už teď, nebo můžu i později?

podle me ti na to budou stacit i prachy co si vyjezdis .... uz sem na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu