Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nepochopitelná vada PLS help


Leny

Recommended Posts

Caw lidi hele mám tu malou vadu u mé starši PS2 Black Slim

Ta vada je to, že nechce číst DVDčka, ale CD přitom přejede uplně normálně.

Zkoušel sem asi 50 her (DVD) a ani jedna nešla pak jsem zkusil tonyho hawka (CD) a ten šel v poho, stejně jako Disc (CD) Booter, a DVD Booter nešel......stejně tak to dělá u všeho ostatního. Tyto chyby mi, ale PS2 Silver Slim nedělá a tak netuším čím by to mohlo být.....thx za všechny rady :thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nepochopitelna zavada to zase neni, už jsem se s tim několikrát setkal i když ne u PS2 mechanik ale u klasickych DVD-RW mechanik pro PC, nicméně v jadru jde o stejné zařízení. Mechanika používá 2 různé lasery jeden je pro DVD a druhy pro CD. Zřejmě ti odešel ten co se stará o DVD, proto není zas tak zvláštní, že ti CD fungují. Ale to jen na vysvětlení, radu jak to spravit doma bohužel nemám, my to v práci vždy řešili klasickou reklamací, pokaždé uznáno a vyměněno za nový kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nepochopitelna zavada to zase neni, už jsem se s tim několikrát setkal i když ne u PS2 mechanik ale u klasickych DVD-RW mechanik pro PC, nicméně v jadru jde o stejné zařízení. Mechanika používá 2 různé lasery jeden je pro DVD a druhy pro CD. Zřejmě ti odešel ten co se stará o DVD, proto není zas tak zvláštní, že ti CD fungují. Ale to jen na vysvětlení, radu jak to spravit doma bohužel nemám, my to v práci vždy řešili klasickou reklamací, pokaždé uznáno a vyměněno za nový kus.

Jen abych tě opravil,nejsou tam 2 různé lasery,ale 2 snímače..jeden na čtení CD-R/RW a 2. na DVD-R/RW ..Laser,respektive snímací čočka je jen jedna..8)

Quote:

Originally Posted by Leny View Post

Caw lidi hele mám tu malou vadu u mé starši PS2 Black Slim

Ta vada je to, že nechce číst DVDčka, ale CD přitom přejede uplně normálně.

Zkoušel sem asi 50 her (DVD) a ani jedna nešla pak jsem zkusil tonyho hawka (CD) a ten šel v poho, stejně jako Disc (CD) Booter, a DVD Booter nešel......stejně tak to dělá u všeho ostatního. Tyto chyby mi, ale PS2 Silver Slim nedělá a tak netuším čím by to mohlo být.....thx za všechny rady

Je pravděpodobné že ti odešel DVD snímač a tudíž má laser špatný cívky..CD ti půjdou,ale DVD už nerozchodíš..Pomůže buď jeho výměna nebo ti mohl také odejít procesor RS2004FS..To se hodně stává u konzolí se Swap Magicem..a verzí konzolí 70004..Když budeš chtít konzoli opravit,tak není problém,dělám to už 5 let.. icq 195549660 tel: 777570581

////Používej tlačítko multiquote.Děkuji.Jirka71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu