Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

wifi internet


vonydj

Otázka

Když jsem byl u kámoše, tak jsem myslel, že půjdu na net dal jsem normal najít síť, našlo jí to, dal mi heslo, zadal jsem ho a pořád to psalo získávání ip adresy a pořád to problikávalo a nepřipojilo se to, když dám vyhledat ve městě free internet tak to zase píše hledání pak získávání a pak error nevíte, jestli tam nemam něco speciálně nastavit????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Počítej stím, že bez nastavené IP adresy + maska podsítě + výchozí brána a další upřednostňovaný servr DNS všechny tyto položky musí být vyplněny bez nich se nelze připojit

TO neni uplna pravda...jen castecna..vetsina firem co poskytuji net za penize ma apson nejakou ochranu (prave ten vypnuty DHCP server kdy ti daji DNS a IP adresu spolecne s faktruou) aby se prave nepripojil jen tak nekdo...;)..co ti zbejva? pres ntb si zjisitt DNS...a pripradne i nejake IP a doufat ze nemaji pristup jen nektere MAC adresy...;)...vetsinou se prpipojis nekomu do bytu spis ;)..ale tam je dosah routeru tak slaby..ze bohuzel pokud nejsi soused tak se nechytas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu