Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

internet na NDS


Revil

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je, musíš si 100% koupit expansion RAM pack a pak máš na výběr - koupit si flash kartu a stáhnout si Operu (ilegální, ale na tu flash kartu si můžeš i stáhnout hry), nebo si ji rovnou koupit legálně.

Rovnou muzes i napsat kde koupit:D;)...jinak teda s NDS s flash kartou a operou na ni internet nepujde jo?:D:(:(nechapu proc musi byt dole ten exp. pack:(??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli mas flash kartu,tak jsou i programky na net u kterych nepotrebujes ram expansion pack ;)

Hm, zkoušel jsem, ale je to asi tak 50x pomalejší, protože NDS fakt nemá dost RAM.

http://romnet.co.uk/files/OperaPatcher.zip To je patcher, samotná ROM - http://frozen-roms.in/get_591_1.html

kolik by to asi tak stálo?(i NDS)

NDS cca 4000 nový, flash karta M3DS simply nová z Ameriky - 800, expansion EZ flash 3 in 1 500.

////Používej tlačítko multiquote.Děkuji.Jirka71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Homebrew DSOrganize ma v sobe zabudovany netovy prohlizec, u ktereho neni treba Expansion Pack. Ale nevim, jak moc je dobry, jeste jsem netestoval. Ale myslim, ze se vyplati si koupit Operu (na Invexu byla treba loni strasne levne) a pouzit ten expansion pack z ni a samotnou Operu si nahrat na Slot 1 kartu - mate jistotu, ze to bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
am ho a neni to moc ..... radej jdu aj ja po tom ezflash 3 in 1 je to istota co se tika webu a hry pro gba nemusi byt taky zle

presne tak, jak jsem ti to uz rikal od doby, co jsi bazil po tom DSOrganize .)

recenzi zde mas dost - i odemne, na GBA je to skvele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu