Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 a CRT TV


Filc@

Otázka

Už jsem se na totéž ptal u xboxu, ale zajímámě jestli jde hrát s PS3 na CRT televizi s 50Hz (připojení samozřejmě přes scart). Já naštěstí mam HD TV ale kámoš by rád konzoli ale neví jak mu to na CRT TV půjde... Hrajete někdo s PS3 na CRTčku? A jak to vypadá? Kdyby to šlo, nejlepší by bylo poslat třeba fotku. Děkuju za všechny reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

CRT TV je normalni telka s tv tunerem scartem atd. Kdezto CRT monitor je monitor k PC a miva v 95% vystup VGA . To znamena ze ps3 bys do nej zapojil skrz hdmi kabel s vga redukci :D Pozor monitor musi podporovat HTCP nebo tak nejak kdyztak me nekdo opravte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ZDarec mám bohužel tak crt telku sice rok starou ale plazma je hold plazma mám tedy 100Hz připojenou docela parádním kabelem na AV výstup a na scart a uprostřed toho kabelu sou ještě 3 cinče takže asi nejlepší způsob stojí okolo 500 jinak kvalita ujde ale písmena zvlášt malý nejsou čitelný něco jako když se připojí PC k CRT TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu