Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

40Gb nebo 60Gb?


Big Tony.D

Otázka

Zdravim všechny. Nějakej ten pátek se rozhoduju pro koupení PS3 ale furt mám dylema jestli 40Gb nebo 60Gb verzi... Jde vo to, že kdybych si koupil 40gb verzi tak sice ušetřím nějaký prachy a hlavně to budu mít hned (protože v obchodech je furt).. zato kdybych chtěl 60Gb verzi tak bych musel počkat až bude někde v bazaru a připlatit si - zato bych ale moh pařit (od dost levnější) PS2 hry + budu mít čtečku karet... vim že si možná říkáte proč bych si kupoval novou konzoli a na to hrál starý hry když můžu pařit ty nový... podle mě prostě jednoho dne (dejme tomu až mě omrzí GTA IV,Assasins Creed atd. - takže asi zadlouho) se prostě budu chtít vrátit k nějakým "klasikám"... takže se ptám těch co mají 40Gb jestli jim to tam nechybí a těch co maj 60Gb verzi jestli to využívaj??:wohow:

marek_2080: presunuto z PS3 Hardware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

40GB: 2x USB

60GB: 4x USB, čtečka pam. karet, zpětná kompatibilita s PS2

cemu das prednost? :dozey: Je to jen na tobe... Sam mam 40GB a vubec nic mi nechybi... Nekdo sem urcite za chvili napise ze ma jen 2 usb... ty se daj ovsem rozsirit stejne jako u PC usb hubem... Kompatibilita PS2 her na 60GB verzi taky neni 100%.. a ctecka by mela jit pres usb rozsirit taky.. navic ted budes 60GB pomerne tezko schanet... proste jdi do 40GB :D nebudes litovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
40GB: 2x USB

60GB: 4x USB, čtečka pam. karet, zpětná kompatibilita s PS2

cemu das prednost? :dozey: Je to jen na tobe... Sam mam 40GB a vubec nic mi nechybi... Nekdo sem urcite za chvili napise ze ma jen 2 usb... ty se daj ovsem rozsirit stejne jako u PC usb hubem... Kompatibilita PS2 her na 60GB verzi taky neni 100%.. a ctecka by mela jit pres usb rozsirit taky.. navic ted budes 60GB pomerne tezko schanet... proste jdi do 40GB :D nebudes litovat ;)

Ok tak teda dám na tvoji radu....jo eště sem zapoměl zmínit že ta 40Gb i míň žere elektriku;)

jeste dodam: na 40gb jde vyluxovat PS3:D...

Jo koukal sem na to docela mazec:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu