Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Playstation3:. LiNUX TOPiC


Nil3E

Recommended Posts

Tak jsem nainstaloval yellow dog 6.0...Pred tim jsem mel ubuntu a musím říct,že už se k nemu nevratím.Yel.dog je rychlý,je vidět že byl samozřejmě vytvářen pro PS3-,je rychlý,internet se nastaví už během instalace,vše okamžiě funkční...Jsem velice spokojen.Hlavně s prohlížečem internetu,nainstaloval jsem i operu 9.52 CZ,vše v pohodě..Mám verzi PS3 40 GB HDD....Vyzkoušejte,uvidíte sami...Ale zaleží jistě na každém z nás,který system je příjemnější....Navíc přímo z Yellow dog bootovaní do XMB...:)Prostě -jen můj názor-super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrá..vyzkouším,ted jedu normálně přes kabel-tedy RJ45-,Wifi jsem nezkousel,podívám se na to zítra..dnes to nestíham..No a rychlost mam v pohodě,jako na notebooku...Jo a instaloval jsem vse v češtině,nic nespadlo...Potom update...asi 10 minut komplet i s restartem...Je potreba si zvyknout na ten vzhled,nebo nastavit podle sebe...možností je hodně...A mimochodem vyzkoušel jsem ubuntu 7.4,7.10,8.04,8.10,Gentoo,Suse 10.3 a 11,YDL 5.01 a 6.0....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nasel trochu času ještě dnes...Wifi frčí super...žádné zpomalení...už to tak nechám...jednoduché nastavení,vytvořil jsem nový profil,nastavit wireles-možnost dhcp nebo manualně ,uložit a frčíííííí...:bash:http://www.terrasoftsolutions.com/products/ydl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ti při instalaci naformátuje akorát těch 10GB tou distribucí co budeš instalovat o data nepříjdeš. Prostě spusť instal other OS. Nic nerozděluj a v PS3 neformátuj, linuch se o to postará do systémového místa nemůže nikterak zasáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wifina super,prepinani gnome,kde,a ent.17 v pohode....jsem taky maximalne spokojen...:)a co Huhla...uz jsi to rozjel taky?

Začala mi dovolená, tak jsem trochu pařil. Až se stabilizuju vrhnu se na to :)

Tak ani na distribuci od rybaka mi připojení na NET nefunguje korektně. Nainstalovalo mi to gigabit ethernet wifi controler a nejde se spojit kabelem ani Wifkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začala mi dovolená, tak jsem trochu pařil. Až se stabilizuju vrhnu se na to :)

Tak ani na distribuci od rybaka mi připojení na NET nefunguje korektně. Nainstalovalo mi to gigabit ethernet wifi controler a nejde se spojit kabelem ani Wifkou.

tak si prepni na gnome a nastav si to tam...je v cz tak tam nic nemuzes splest...a jak jsem psal,mam ps3 40gb,ydl.6-ne 6.1,pevnou ip,a v nastaveni si muzes pohrat s cim chces---:)proste me to frci jak pres kabel,tak i wifina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kojikoji pls odkud jsi sosnul tu tvojí verzi?
no sosal jsem z nejakeho torrentu...ale je to dele...vubec nevim,co to bylo...jen jsem hledal pres google...muzes mit i vydani 6.0---to je officialni....Ta 6.1 je od nekoho upravovana,jsou jen pridany ty opravy...ne ale vsechny...myslim ze to byl nejaký polsky link...ale nevim jiste...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sosal jsem z nejakeho torrentu...ale je to dele...vubec nevim,co to bylo...jen jsem hledal pres google...muzes mit i vydani 6.0---to je officialni....Ta 6.1 je od nekoho upravovana,jsou jen pridany ty opravy...ne ale vsechny...myslim ze to byl nejaký polsky link...ale nevim jiste...

Mohl by jsi to prosím někam upnout? Nejlépe na uložto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj..tady na foru jsou nejake linky ,,na rapidu....zkus hledat...pry je u toho i ser.cislo...vyzkousej...a nebo vyhledej torrenty pres google...:)

Vše co je tu dostupné na foru jsem již otestoval, potřebuju tu tvojí distribuci, když už je na tvé PS3 odzkoušená. Torenty nepoužívám z bezpečnostních důvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu