Jump to content

Nil3E

Members
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  95%

About Nil3E

 • Rank
  EX - Junior Moderator
 • Birthday 07/13/1993

Contact Methods

 • Web
  http://www.nil3e.eu
 • Skype™
  oli.rehacek

Informace

 • Home
  Wasteland
 • Work
  Student VŠB

Herní účty

 • PlayStation Network
  Nile3cz
 • Steam ID
  iAmOli

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přesně tak, pohybuje se to kolem 2set. Reklamovat to a čekat měsíc bez konzole se nevyplatí kvuli takové blbosti.
 2. Stalo se mi to samé, v česku bohužel nedostupné zatím tuším :) Ale na ebayi toho je plno s worldwide shippingem a za pár korun:)
 3. Zveřejnujou se automaticky na news feedu, na timelinu je nemáš :)
 4. Ano, sdílí se trofeje... Sdíli to i když spustíš hru, sharujes video nebo screenshot.
 5. Ahoj, PS4 aktuálně nepodporuje 3D BD , je to jen softwárová zaležitost. Jinak umí po HW stránce přehrávat až 4k stejně tak 3D video. Myslím že to bude otázka dalších updatu než podporu přidají.
 6. Mužeš to používat bez problému. Aktivuj pro nej i tvou PS4 jako primární a mužeš normálně hrát na jakémkoliv učtu na PS4 to co koupíš na US storu. včetně aplikací (Sám používám Netflix a IGN a bez problému).
 7. Ne nejde, musíš se spokojit zatím s modrou barvou :) Ale taky otázka aktualizací počítám :)
 8. Mužeš použít jakýkoliv headset co ma vstup i výstup na jednom 3,5 jacku. Pro všechno audio i hlasovou komunikaci najednou.
 9. Podržíš playstation button, v tom menu potom mužeš vybrat audio output do sluchátek :)
 10. PS3 v době kdy vyšla taky žádná sláva nebyla, jen SONY měla plnou hubu keců. Sázeli moc na CELL (Který měl puvodně fungovat stejně jako dnešní APU), který sice výkoný byl, ale před vydáním zjistili že jim jen tak oboje neutáhne, tak tam plácli nějakou šerednou nvidii aby se neřeklo. PS3 a stejně tak X360 byl v te době po technické stránce stejně průměrný HW tak jako má dnes PS4, XONE. Když si to tak vezmeš na ukázku, tak jen ARM procesor v PS4 , který se stará jen o stahování aktualizací a další procesy pro udržení PS4 ve stand-by má pro sebe stejně velkou a rychlou pamět, jaké mělo celé PS3. Muj osobní názor je, že lifespan konzole bude stejný jako u předchozích generací (6 let). Tyhle dohady o tom je že PS4 a XONE je ekvivalent slabšího PC jsou naprosté kraviny. I když se jedná o stejnou architektůru, nemužeš tyhle platformy porovnávat. Devs ví pro jaký hardware tu hru dělají a že všude poběží indenticky, postupem času vyperfektujou vývoj na tyhle platformy a budou z nich čerpat maximum. Vždyt jen jasná ukázka jsou exkluzivity pro oboje platformy (Nemluve multiplatformovkách jako Skyrim, GTA 5, AC4) předchozí generace které mají k dispozici ubohých 256 + 256 mb G/DDR3 (i na tu dobu uvedení obyčejných +- 700 Mhz) pameti a grafiky o taktu 500MHz. A graficky vypadají užasně. Když si koupíte konzoli tak nedebatujte o specifikacích. Pokud už máte to nutkání tak musíte k PCčkářúm :)
 11. Ne, PS4 nejde zapnout voice příkazem (jen vypnout/uspat) . Ale jelikož ma PS4 vlastní ARM procesor který je plně funkční ve stand-by režimu, myslím že zapínání konzole hlasem ze stand-by modu je jen zaležitost updatu, který se dříve nebo později objeví :)
 12. Mono sluchátka přiložené u DS4 fungujou na voice chat v MP a mezi PSN kamarády. Popřípadě mužeš použít jakékoliv jiné stereo 3,5 sluchátka a v nastavení přpnout aby se všechen zvuk ze hry přenášel do sluchátek v ovladači.
 13. Move ovladače fungujou na PS4 :) Momentálně ale žádná jiná hra než Just dance 2014 je nepodporuje.
 14. HDMI Linking dovolí ovládat televizi PS4 a naopak, například když zapneš PS4, tak ti zapne i televizi, regulace zvuku..použití TV ovladače na PS4 apod... Pokud to máš však zapnuté a tvoje televize to nepodporuje, muže to způsobovat nějaké problémy :)
 15. Hraju 5-6 hodin v kuse na plně dobitý ovladač, více není třeba. Popřípadě kup dlouhý microUSB kabel :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy