Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Playstation3:. LiNUX TOPiC


Nil3E

Recommended Posts

Vše co je tu dostupné na foru jsem již otestoval, potřebuju tu tvojí distribuci, když už je na tvé PS3 odzkoušená. Torenty nepoužívám z bezpečnostních důvodů.
Tak jsem stahnul tu verzi z tohoto fora-linky na rapidu- verze od -Nil3E-

.Funguje normálně,,,nevím proč vám to nejede..Jen po instalaci jsem musel operu 9.60 instalovat ještě před uploadem YLD...Jinak me tam nejak nesla...Takže 2x instalačka,wifi jede,jen nevím co s tim reg.čislem...zatím zkoumam...Upload mé verze nebude,pomalý upload....Takže si musíte poradně prozkoumat nastavení...nejak se mi nechce věřit,že vám ten net nejede....A hlavně nastavit spustění netu-aktivovat po startu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě to hlásí gelic net driver not found, pokud si v gnome zapnu správce sítě napíše mi service network manager not running, což je blbost, protože ve službách mi normálně běží, dá se restartovat vypnout zapnout. U předchozí verze net i wifi jela, jenže pokud jsem to chtěl přepnout musel jsem smazat driver pro lan a napsat ovladač pro wifi ručně. Proto bych potřeboval tu tvojí verzi porovnat co tam dopsal autor 6.1 Napadají mě dvě možnosti buď pošta nebo bych si pro to někam zajel. Pokud bys byl s tímto řešením svolný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to hlásí gelic net driver not found, pokud si v gnome zapnu správce sítě napíše mi service network manager not running, což je blbost, protože ve službách mi normálně běží, dá se restartovat vypnout zapnout. U předchozí verze net i wifi jela, jenže pokud jsem to chtěl přepnout musel jsem smazat driver pro lan a napsat ovladač pro wifi ručně. Proto bych potřeboval tu tvojí verzi porovnat co tam dopsal autor 6.1 Napadají mě dvě možnosti buď pošta nebo bych si pro to někam zajel. Pokud bys byl s tímto řešením svolný.
skutecnost je takova,ze nemam ani pc,mam jen ps3,takze ani nevypalim...jak rikam,ty linky z tohoto fora /na rapidu/ta verze funguje taky...prohledej tutor.na strankach terrasoftu...najdes tam vse o nastaveni....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se někomu podařilo nainstalovat kubuntu 8.4.1 nebo 8.10 na ps3?Já to vyzkoušel,instalace proběhne v pohodě,ale po restartu už nenaběhne...ma někdo zkušenost?mam PS3 f.2.50...40 gb hdd... tady je link s obrazy cd.. http://cdimage.ubuntu.com/kubuntu/ports/daily/current/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

pouzivate ps3 taky na neco jinyho nez pareni? Ja na nem taky hraju ted hlavne NHL a GTA, ale chtel bych si na nej dat linux. Jsou tam nejaky programy na strihani videa nebo tak neco? Zatim sem podobny veci delal jenom na PC. Kdyby to nekoho zajimalo tak ase muzet podivat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawes lidičky omlouvám se jestli to tady už někde je nebo tak něco, především adminům :roll::roll: Chtěl bych se vás zeptat k čemu je dobré mít na PS3 nainstalovaný Linux / Windows. Popř jaké sou mezi tady těmato dvěma OS rozdíly.. Díky moc :psp:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přeji vám všem hezký den,

uvažuji o koupi PS3 a dost důležitým kritériem pro koupi je schopnost přehrávat divx, xvid filmy s titulky. Pro tento účel plánuji do PS3 nainstalovat Linux a filmy přehrávat např. v xine, vlc, nebo mplayeru.

Tímto bych se vás chtěl zeptat, zdali s přehráváním xvid, divx formátu pod Linuxem máte na PS3 zkušenost a jak je to s češtinou v titulcích.

Pokud je vaše zkušenost kladná, poprosil bych vás i o název distribuce.

Díky moc, Lukáš.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše co je tu dostupné na foru jsem již otestoval, potřebuju tu tvojí distribuci, když už je na tvé PS3 odzkoušená. Torenty nepoužívám z bezpečnostních důvodů.

Právě kopíruji zazipovaný YLD 6.0 for PS3 (má to celkem 3,70 GB) - http://us.fixstars.com/support/downloads/. Klikni na Hungary, 1.ftp. Je to cca na 3 hodiny. Je to jediná odvolávka (asi pro Eastern Europe), která se otevře. Ostatní bez šance. Ani nevím jestli to je v Eng. nebo Hu. textu. Zatím zkopírováno 0,83 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Vše co je tu dostupné na foru jsem již otestoval, potřebuju tu tvojí distribuci, když už je na tvé PS3 odzkoušená. Torenty nepoužívám z bezpečnostních důvodů.

Tak YLD 6.0 na PS3 úspěšně nainstalován. Při instalaci, která trvá téměř celou hodinu, se instaluje 797 souborů (bundles). Rovněž je při instalaci nabídnuta jazyková verze vč. češtiny. Zde je již ke stažení YLD 6.1 - Oregon State University - Download Latest Version Now! (3,66 GB) - yellowdog-6.1-ppc-DVD_20081119.iso - http://us.fixstars.com/support/downloads/. Při ADSL 8M stahuje kolem 850 kB/s necelé 2 hodiny. Tento soubor iso vypálit na DVD pomocí BurnAware Free - http://us.fixstars.com/support/downloads/iso_burn-windows-dvd.shtml. Po instalaci z DVD YLD 6.0 šlape perfektně.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS3/160 GB HDD, GTA4, Assasin’s Creed, NHL 2009, GT5

zdravim .. potreboval by som vediet, ze ci by som mohol pozerat HD filmy na tom linuxe.. spolu so srt titulkami ... (mp4 + srt titulky)

popripade neviete o nejakom programe ktory prida do mp4 titulky aby som nepotreboval linux ? pls :) thx

Zdravím rovněž, vzhledem k tomu, že máme YLD 6.0 naistalován od dnešního dne, zatím nemáme vyzkoušeno. Jakmile nahraji a přehraji, ozvu se...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS3/160 GB HDD, GTA4, Assasin’s Creed, NHL 2009, GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím rovněž, vzhledem k tomu, že máme YLD 6.0 naistalován od dnešního dne, zatím nemáme vyzkoušeno. Jakmile nahraji a přehraji, ozvu se...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS3/160 GB HDD, GTA4, Assasin’s Creed, NHL 2009, GT5

Ahojky, nějaké nové info ohledně titulků? Díky moc za odpovídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po krátke instalací se mi zastaví výpis na obrazovce. Mám čekat? Potřebují mít zapojenou klavesnici? Jedná se o YellouDog 6.1. Díky za odpověď. Zdálo se mi že po 2min. se nic neděje.

Tak YLD 6.0 na PS3 úspěšně nainstalován. Při instalaci, která trvá téměř celou hodinu, se instaluje 797 souborů (bundles). Rovněž je při instalaci nabídnuta jazyková verze vč. češtiny. Zde je již ke stažení YLD 6.1 - Oregon State University - Download Latest Version Now! (3,66 GB) - yellowdog-6.1-ppc-DVD_20081119.iso - http://us.fixstars.com/support/downloads/. Při ADSL 8M stahuje kolem 850 kB/s necelé 2 hodiny. Tento soubor iso vypálit na DVD pomocí BurnAware Free - http://us.fixstars.com/support/downloads/iso_burn-windows-dvd.shtml. Po instalaci z DVD YLD 6.0 šlape perfektně.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS3/160 GB HDD, GTA4, Assasin’s Creed, NHL 2009, GT5

Zdravím rovněž, vzhledem k tomu, že máme YLD 6.0 naistalován od dnešního dne, zatím nemáme vyzkoušeno. Jakmile nahraji a přehraji, ozvu se...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS3/160 GB HDD, GTA4, Assasin’s Creed, NHL 2009, GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně potřebuješ mít zapojenou klávesnici, máš to v každém tutoriálu a být tebou zkusím nejdříve instalaci YLD 5.0, pokud ti to půjde a nepoběží instalace té 6. or 6.1 budeš mít špatnou instalačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mel bych dotaz, ktery se tu jiz vyskytl a to jak je na tom PS3 s prehravanim videa pod Linuxem (dejme tomu pod YLD6.1, ptz to je posledni o cem se tu zminujete...)? Celkem dost uvazuji o koupi PS3, ale aby to pro me bylo zajimave potreboval bych vedet jestli jde v linuxu prehrat DivX, Xvid a take kopie HD obsahu v *.mkv(podle meho odhadu by to nemel byt problem diky dost velkemu vykony procesoru, ale jedine co muze byt vyrazna brzda je mala RAM). Pokud by tohle slo tak by byl PS3 s linuxem lepsi nez treba Popcorn nebo Tvix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

kvůli instalaci Yellow dog jsem si pořídil bezdrátovou klávesnici, a objevil se problém. Když přepnu do Other OS a naskočí ten Linux, nejde mi za boha rozchodit klavesnici abych mohl neco napsat do kboot. Neporadí mi někdo s instalací s bezdratovou klavesnici? Nebo to snad nejde?

Předem díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu