Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Playstation3:. LiNUX TOPiC


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám pár dotazů

1) poté co se mi podařilo rozchodit wifi v ubuntu 8.10(psubuntu), by me zajimalo, jestli jste nekdo uspesne zkouseli, rozchodit grafiku, aby sla na vyssi vykon (aby napr.sly zapnout efekty apt.) melo by to mit souvislost s libps3rsx nebo ps3vram-driver.patch(mozna to znamena uplne neco jinyho tim si nejsem jistej:blink:, treba ze se vyuzijou ramky grafiky jako "obycejny")

2) podarilo se nekomu na tom psubuntu rozchodit ten xpad? a taky by me zajimalo, jestli by prijimac ps3 mohl chytit moji mys (Logitech V220), ktera ma usb prijimac(ale ten bych do pska nedal)

3) jestli existuje nejakej balicek, ktery by mi primo do ubuntu pridal restartovat do ps3 (myslim ze neco takovyho je v yd - ale to typuju yd jsem nezkousel), abych nemusel psát ps3-boot-game-os

4) no a jeste obligatni dotaz typu flash v firefoxu (jestli existuje neco lepsiho nez gnash), prip by me zajimalo jestli existuje nejaky plugin na wmv

5) jo a jeste jedna vec, mam docela malou tv=> male rozliseni, neexistuje neco, treba nejaka oddalovaci lupa (nekdy se mi nevejde okno na plochu a ja musim typovat [TAB]ulatorem kde je OK :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, měl sem několik dotazů a většinu z nich vyřešil userman v předchozím příspěvku. Mám v plánu nainstalovat linux do ps3. S linuxem jsem úplný začátečník. Stáhl sem si tenhle: http://psubuntu.com/wiki/SetupPS3 - ubuntu 8.10. Chtěl sem ze zeptat jestli půjde bez problémů na TV která nemá HD rozlišení, jestli pujde wifi, a jestli tam půjde něco jako flashplayer. Userman mi nechtene odpovedel takze dekuji:) . Jenom bych potom rád věděl jestli tam půjde wifi. Zatim tam nemam zapojený internet. Rozhoduji se mezi kabelem a wifi. Zjistil sem že vést kabel by bylo pro mě problematické, takže bych rád dal přednost wifi. Jak tedy rozchodit wifi na ubuntu 8.10?

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, měl sem několik dotazů a většinu z nich vyřešil userman v předchozím příspěvku. Mám v plánu nainstalovat linux do ps3. S linuxem jsem úplný začátečník. Stáhl sem si tenhle: http://psubuntu.com/wiki/SetupPS3 - ubuntu 8.10. Chtěl sem ze zeptat jestli půjde bez problémů na TV která nemá HD rozlišení, jestli pujde wifi, a jestli tam půjde něco jako flashplayer. Userman mi nechtene odpovedel takze dekuji:) . Jenom bych potom rád věděl jestli tam půjde wifi. Zatim tam nemam zapojený internet. Rozhoduji se mezi kabelem a wifi. Zjistil sem že vést kabel by bylo pro mě problematické, takže bych rád dal přednost wifi. Jak tedy rozchodit wifi na ubuntu 8.10?

Předem děkuji za odpověď.

No já vyřešil tu wi-finu, tak, že jsem přeinstaloval kernel(nevim jestli je to co jsem udělal zrovna přeinstalování), - http://psubuntu.com/forums/viewtopic.php?f=22&t=654 (asi 4. příspěvek od shora - odkaz na rapidshare), to přeinstalování jsem udělal podle návodu (ten teď nemůžu najít, ale zkus chvíli googlit a určitě na něco narazíš, já myslim musel nainstalovat nejakej balíček fakeroot)

<linuxáci jistě odpustí jisté nepřesnosti v terminologii:)>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Muzes to vic vysvetlit moc to nechapu nebo dat link kde jsi to stahoval? Procetl jsem hodne zahranicnich for a ten problem ma vic lidi, ale poradna rada zadna. Taky radi ze to muze byt dvd diskem ja to mam na +R, nebo neco s klavesou TAB, to jsem vubec nepochopil. Jinak diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radko: Tak me se taky nepovedlo ten YD nainstalovat ani kdyz sem si stahnul jinou PS3 verzi. Zastavi se mi to na hlasce ze muzu ps3 resetovata a kdyz ho resetuju tak zacne instalace od znova a v navodu jsem o tom nenasel ani hlasku takze opravdu uz nevim

EDIT: Koukam ze ochota uzivatelu tohoto fora celkove upada. Kdyt toto forum zacinalo pouze s PSP sekci tak to byla nadhera na neco se clovek zeptal co mu nebylo jasne a do hodiny mel odpoved. Nyni se clovek zepta a nedocka se odpovedi ani behem 3 dni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak by to melo byt, ale mi to napise jen dalsi kboot radek. Mam to asi spatne stahle nebo vypalene. Jdu to zkouset dal, ale spotreba dvd rapidne roste.

Tak uspesne nainstalovana 6.1 tu samou verzi co mi nesla jsem vypalil pres nero a YDL slape jako hodinky i v cestine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Zdravím,

kvůli instalaci Yellow dog jsem si pořídil bezdrátovou klávesnici, a objevil se problém. Když přepnu do Other OS a naskočí ten Linux, nejde mi za boha rozchodit klavesnici abych mohl neco napsat do kboot. Neporadí mi někdo s instalací s bezdratovou klavesnici? Nebo to snad nejde?

Předem díky za pomoc.

Cau mam ten sami problem co ty.Myslim si ze bude problem v tom ze pri bootovani toho Linuxu neni k dispozici ovladac pro Bluetooth.Zkousel jsem ruzne distribuce linuxu a ruzne sachy z klavesnici a nic.Ale zase si mzslim ze by mel linux hned rozeznat pri boot startu typy pripojeni vcetne USB portu.Ocenil bych jakoukoli radu.Obavam se ale ze stejne budu muset koupit nejakou lacinou USB klavesnici aby jsem ten lboot rozjel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu