Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ninja Gaiden II


wizzy

Recommended Posts

no tak lidi napište sem kolik zvás to zvládlo a kdo ne, já sem to ted skušal 2,5hodiny a velký ho... z toho, ale aspon se ted dostanu skoro na pulku jeho životu ale i tak je to kur..... těžký, blokujo to a nic on to prorazí a je to prostě těšký, :censored::angry::cool1::hurted: a utoky jaký? lechký a rychlí, nebo těžký? hrozný level :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravíčko lidičky , prosím vás mám na vás otázku ohledně téhle hry !

Jedná se mi o to jak bych mohl poslat kamarádovi video které jsem si uložil ve hře NINJA CINEMA ...... Jen mě zajíma jak to funguje , protože v manuálu není přesnej návod ale píše se to tam že to jde !

Budu recitovat : POTREBUJETE DALSI POMOC ? PODIVEJTE SE NA ZEBRICKY . NEJLEPSI HRACI MOHOU NAHRAVAT SVA VIDEA a POSKYTNOUT JE OSTATNIM . STAHNETE SI JEJICH VIDEA A UCTE SE OD PREBORNIKU ........

Mohli byste ste mi stim pomoct jak se to dělá ? DíKY MOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych pomoc s bossem, tou velkou želvou. když ji dostanu tak než vybuhne tak se snažím utéct ale pořád se mi to nedaří. tak jsem nasr.. že už jsem to půl roku nehrál. dík za pomoc.
jakmile ho zabiješ použit to kouzlo,ono tě to ochrání:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu