Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ninja Gaiden II


wizzy

Recommended Posts

Tak je to tu už od včera je na download

Ninja Gaiden II

Tak by mě zajímaly vaše názory na tuto hru :bash:

Tak pište pište 8)8)

Je to o Ninjovy co dal rict.No jestli si hral DEAD ˇOR ALIVE 4 tak tam ten ńinja je snad Hayabusa nebo nejak tak.No a za nej hrajes pribeh.Uz na xbox 1 byl Ninja Gaiden tam sem to dohral.

Original Wizzy

PS: Já to ted dovypálil takže asi 30 min mam uhraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

forgetten: Staci poodbehnout o kousek dal a drzet LT pro blokovani.

MalickyBobrik: Musis vyuzit dvou sloupu a plosinky k vyskakani na polorozborenou strechu.

Btw. Doporucuji vsem, co hraji tuto hru pouzivat manual save (umozni vyber slotu), neb po dohrani hry se otevira jednak New Game+ (dosavadni vybava snizena na 1.level, oklestene ninpo a zivoty), ale predevsim mate moznost jet Successive play (veskera ziskana vybava bez zmeny levelu - nutne pro ruzne weapon-runy a zisk achievementu) - kterou spoustite nactenim savu s oznacenim All Chapters Completed, pokud pak zapocnete New Game a mate nastaveny auto-save, tato polozka se prepise a vy muzete rovnou zacit uplne od zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Neukamenujte mě za to ,ale já v tom tak velký zázrak nevidím.co se týče masakrování je to nej hra kterou jsem viděl ,tohle sem fakt eště nikde jinde neviděl GOW se může schovat...Bohužel to je všechno co se mi na téhle hře líbí ,ty boje ,jinak nic víc ,moc mě to nechytlo nevím jestli je to těmi lokacemi nebo grafikou nebo dějem...Každopádně je to SUPER hra ,ale né pro mně ,nezaujala mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jo souhlasim lepší je NG2 je to fakt dobrá rubačka ani jsem netušil že mi tak chytne...ale teď mam zásek u toho velkýho ohnivýho ježka jak k němu skočíte na motorce z toho velkýho letounu. Když ho dobiju do konce jeho energie tak vybuchne a mě zabije tim výbuchem...poraďte pleas :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, vetsi blbost jsem nehral....ta kamera me nici, furt se otaci nekam jinam nez kam je potreba videt...potom system hodnoceni (vydelani) taky neni nic moc...krome bezmezneho mlaceni do protivniku je to o nicem... jak tu jiz nekdo uvedl na chvile nudy a pro odreagovani dobre...treba co nechapu..psy s katanama v ustech a rezou rychleji nez moje clawsy na max lvl :-D + v 8 lvl treba ty manici s raketometama... nc

ale jinak dobra hra asi do 3 lvl docela zabava :?

Omg, staci drzet levy trigger a po dobu vybuchu se tak kryt.

nebo si aktivovat ten ozivovaci amulet, ale je to trosku drazsi varianta :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
mam velký problém v teto hře, sem teprv v 2kapitole, a bojuju tam stym ninjou v tom ohni a vubec mě nejde zabit zeberumu ani ne čtvrtku a hned mě dorazí je moc rychlej a silnej. jak na něj?

Hlavne pouzivej blok a uhybej jeho utokum.Jakmile dokonci kombo tak zautoc,staci 3-4rany a hned bez od nej dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu