Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Bad Company


SupiK™

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

¨hej tohle je upe husta hra , snad i lepsi nez cod4 a to ho mam FAKT MOC RAD. Zbrani sice moc barak nerozmlatis ale tankej joo oto uz je mazec. nikdy sem u demicka nevydrzel 2 dny v kuse. pste pecka jen na ovladani helikoptery sem jeste nevyzral , ale jinak fakt dioporucuju. stoji to za stahnuti!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lagy jsou co ? ja sem spozoroval jen ze kdyz lezu do zebriku k se to kouse a jednou se mi stalo ze sem skakal o 15m dopredu do zadu dporedu a to ustalo a pak uz to nebyl a to bylo jen chvilku kze celkem fpoho. nej je to s tim tezkym tankem a nebo vzit lod vsechny objet a pak je ze zadu oddelat nozem. nejvic se mi libi jak sou ty mapy velky vemes snipku vylezes na nakou pisecnou horu a kosis je kdyz jede tank zameris ho a das ho raketou pste mazany a nikdo vo tobe nevi . jen me obcas stve ze se narodim u nekoho ze squadu a nekdo do nej zacne strilet a zabije nas oba jen co se narodim to trochu nastve :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lagy jsou co ? ja sem spozoroval jen ze kdyz lezu do zebriku k se to kouse a jednou se mi stalo ze sem skakal o 15m dopredu do zadu dporedu a to ustalo a pak uz to nebyl a to bylo jen chvilku kze celkem fpoho. nej je to s tim tezkym tankem a nebo vzit lod vsechny objet a pak je ze zadu oddelat nozem. nejvic se mi libi jak sou ty mapy velky vemes snipku vylezes na nakou pisecnou horu a kosis je kdyz jede tank zameris ho a das ho raketou pste mazany a nikdo vo tobe nevi . jen me obcas stve ze se narodim u nekoho ze squadu a nekdo do nej zacne strilet a zabije nas oba jen co se narodim to trochu nastve :D

lagy sou to ze se to seka...koupis si gold nebo si ty zbrane nalevlujes?Mas uz posledni level v demu?to ti da mini uzi do plny hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to nalevluju pac by me to nak nebavilo kdybych nemel zadnej cil. ja nevim jakej mam level asi\ 4 bo tak neco a ted mi to tam hodilo ze dalsi level je 140000000 bodu , tak nevim jestli to je chyba ci co protoze tohle nikdy nikdo nemuze dat ja mam za 2 dny hrani asi 3k bodu ....... jinak co sis vylepsil za ty body na unlock?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis asi na xko jestli ho uz tou dobou budu mit, protoze se mi to nechce kupovat :D, ale mozna koupim na ps3 a stahnu na xko a porovnam grafiku , nebo to chci udelat aspon u gta
Najma ze Xko sux pred necelym mesiacom, co? :roll:

K hre: Skvela hra... uzasny multiplayer... tesim sa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW: xko sux furt jestli to chces vedet , jen nechci furt kupovat hry...... a ano neda se tam lezet a taky me to prekvapilo....... a padakem nejde skakat skoro nikde ne?

v BF2 slo

po skoku z velke vysky si otevrel padak

takto se opousteli letadla a heli .-)

byl za to i nejaky odznak tusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu