Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Bad Company


SupiK™

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam nejaky zakys v misi kde se mam dostat do pristavu ktery je vsak podle mapy v cervene ohranicenem uzemi.

pomuzete ?

Jj tuším co myslíš taky sem tam jel musíš to objet nevim jak to napsat mno skus jet podle červeně ohraničeného uzemí a dohedeš tam a nebo jít Z5 a tam po takový polní cestě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý achievment je v batlu - vem helikoptéru(multi) vylet vysoko...vyskoč spadni zabij se xD a naskočí ti 10gs a napsáno u toho - there is no parachute,right? xD

hh a já jsem v battlefeld bad company (multi) sejmul tankem helikoptéru xD maras :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nevim jestli se to stalo jenom me ale mam v MP takovej problem. Normalne vsechno bezi uplne vpohode jen se mi nenacitaj body nezvysuje se mi level a nemuzu si tim padem otevrit jiny zbrane. jeste se chci zeptat jak to udelat abych dostal tech 5 zbrani na ktery se musim bud prihlasit na net nebo tak protoze me nejde se prihlasit na net ...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu