Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Bad Company


SupiK™

Recommended Posts

no jako hra celekm dobra ale vic me chytl single. v multaku mi nevyhovuje zadna zbran a taky me docela stve ze se treba narodim a hned me nekdo zabije..... a zase cekam a takhle se mi to jednou stalo asi 3x za sebou ze sem se narodil na granatu nebo tam strilel tank nebo me nekdo hned podriz. taky me stve ze ty co mas lvl 25 maj obrovskou vyhodu protoze maj lepsi zbrane.... je to prirozeny to vim,ale ani v codovi neni ten rozdil tak znatelnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

v singlu jsou úžasný cut scény :cheesygrin:

to zabití hned po obnovení naštve, ale zase se mi víckrát stalo, že jsem takhle dostal i 3-4 nepřátele, tak se to vyrovná :)

mám problém s badcompany.ea.com - chci si tam zaregistrovat Gamertag, abych si odemkl zbraně, ale zaseknu se na tom, že mi nepřijde email s instrukcemi :cry:

konečně hodnost "General of the Army" a zabralo mi to jen :cheesygrin: 29 hodin herního času :blink2:

Mód Conquest pro Battlefield: Bad Company

více zde http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=28664&r=top

už se těším, boje o zlato už začínaj trochu nudit :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim...potreboval bych poradit...jsem na miste jak dostanu ach. nejvyssi misto ve hre ...na takovym kopci kde opet najdu svoje vojaky...pak se vracim zpet z kopce...ale tam pak je helikoptera...ale netusim cim ji sestrelit...neni tam nekde raketak ?nebo neco takoveho ? ten co byl po ceste na pevno hned sestrelila jen co jsem za nej vlez....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
zdravim...potreboval bych poradit...jsem na miste jak dostanu ach. nejvyssi misto ve hre ...na takovym kopci kde opet najdu svoje vojaky...pak se vracim zpet z kopce...ale tam pak je helikoptera...ale netusim cim ji sestrelit...neni tam nekde raketak ?nebo neco takoveho ? ten co byl po ceste na pevno hned sestrelila jen co jsem za nej vlez....:)
a v kterem levelu to je a priblizne kde ta hora, ja ji nenasel nikde :cry: a ajch bych chtel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim...potreboval bych poradit...jsem na miste jak dostanu ach. nejvyssi misto ve hre ...na takovym kopci kde opet najdu svoje vojaky...pak se vracim zpet z kopce...ale tam pak je helikoptera...ale netusim cim ji sestrelit...neni tam nekde raketak ?nebo neco takoveho ? ten co byl po ceste na pevno hned sestrelila jen co jsem za nej vlez....:)

Kdyz sem to hral poprvy, tak sem nased do buginy a vzal to vzdusnou carou do cilovyho mista tak, ze jsem si ani nevsim, ze tam nejaka heli je :D tedka sem to hral na Hard a sundal sem ji normalne samopalem, chvili to trva, ale kdyz zustanes zalezlej v klastere, jehoz zdi heli nerozestreli, tak se to da ;) nejlepsi je takovej ten samopal se zasobnikem na 300 naboju.

a v kterem levelu to je a priblizne kde ta hora, ja ji nenasel nikde :cry: a ajch bych chtel

Je to skoro na konci mise Crash and Grab. Kdyz se konecne dostanes do klastera, tak tam potkas svuj ztracenej squad a staci akorat vylezt uplne nahore do veze, odkud oni prisli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Menší dotaz

Hodil sem si hru na hard že ... jenže mám tu problém ti moji spolubojovnici sou totální kriplové :-D prostě du třeba v singlu na nějaké místo kam mám jít a oni čekají několik metrů v zadu a já a´t to tam vystřílím sám...

a když už se odhodlají přijít tak se schovaj třeba v baráku a čekají tam jak na chleba a nic nedělaj...

tudíž se ptám můžu jim dát nějaké rozkazi nebo něco???

nebo je tam mám jen na okrasu když nic nedělaj ? :-D

jinak jako nejsem mco daleko ale pár ukolů sem dal ale když na hard hraju sám a spolubojovníci se mi někde schovávaj tak si radši zapnu multi :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší dotaz

Hodil sem si hru na hard že ... jenže mám tu problém ti moji spolubojovnici sou totální kriplové :-D prostě du třeba v singlu na nějaké místo kam mám jít a oni čekají několik metrů v zadu a já a´t to tam vystřílím sám...

a když už se odhodlají přijít tak se schovaj třeba v baráku a čekají tam jak na chleba a nic nedělaj...

tudíž se ptám můžu jim dát nějaké rozkazi nebo něco???

nebo je tam mám jen na okrasu když nic nedělaj ? :-D

jinak jako nejsem mco daleko ale pár ukolů sem dal ale když na hard hraju sám a spolubojovníci se mi někde schovávaj tak si radši zapnu multi :-D

Řekl bych, že je to normální:D.Jelikož mi tohle dělalo občas i u Normal...na Easy nikoliv v Hardu to je nemožný:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Jak zajistim to ze budu s kamosem ve squadu ???

Kdyz zakladam hru tak v custom match je Invite friend ale kdyz mu tu pozvanku poslu tak v jednom pokusu se "sta" se nam to podarilo ale pak uz nikdy :-(

Zkuste to obracene, zaloz hru a kamarad at se do ni pak sam pripoji. Kdyz budes ve hre, najde si te ve freinds a tam je polozka join neco a mel by se pripojit k tobe do hry a kdyz je misto tak i do sqadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu