Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Par otazecek pred koupi edit


stormje

Otázka

Zdravim, hodlam si koupit Xbox360 a mam par otazek

1. jak je to se zarukou pri flashi xboxu, nekdo pise ze to ztraci zaruku nekdo ze ne..

2.Jakym kabelem propojim monitor s vystupem DVI a zvuk na pc bednicky..

3. Je lepsi DVI nebo 15-pinů VGA D-Sub

4. Je potreba HDD na lepsi grafiku u her. Nekde sem cetl ze nektery hry tam ukladaj textury aby byly lip vykresleny..

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Nedelej double posty , to tlacitko edit tu neni jen tak :dozey:

Jinak nejnovejsi ixtreme fw je 1.41 , ja mam 1.4 a jsem spokojen :D

Tohleto s tou mechanikou je dost osemetny , radsi si koupit v kamennym obchode a tam at ti to ukazou :D Ja bych to neriskoval uz z toho duvodu ze to posta rozflaka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nedelej double posty , to tlacitko edit tu neni jen tak :dozey:

Jinak nejnovejsi ixtreme fw je 1.41 , ja mam 1.4 a jsem spokojen :D

Tohleto s tou mechanikou je dost osemetny , radsi si koupit v kamennym obchode a tam at ti to ukazou :D Ja bych to neriskoval uz z toho duvodu ze to posta rozflaka :D

Tady v tom eshopu http://prodejher.cz mozna budou mit xbox premium za 5990kc coz je dobra cena a pisou tam "Zboží můžete bez uvedení důvodů vrátit do 14 dnů od převzetí a my vám pošleme zpět peníze. Zboží musí být v původním obalu, neporušené a nerozbalené (bez známek používání či opotřebení)! " Ale nekde sem cetl ze kdyz nemam moznost si to zbozi vyzkouset tak to klidne muzu rozbalit a kdyz se mi to nebude libit tak poslat zpatky, ale to se asi jedna jen u obleceni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na Xboxi doporučuju www.hrejte.cz ... Kvalitní obchod , spokojenost a hlavně ti můžou prodat i Flashnutej , když budeš chtít ... Prodejher.cz jsou jen podělaní podvodníci , prodávaj ty největší sra.ky , co jsem kdy viděl ...

Takze staci pozadat o flashnuti a oni ho oflashujou. Proto kdyz se mi znici tak mi musi uznat zaruku, to je dobry:)

A jeste mam jednu otazku: da se xbox pripojit k dvema televizim nebo k televizi a k lcd najednou... vyuziti vidim v zavodnich hrach nebo v Halo.. kazdy by mel svuj monitor..

Take sem slysel ze microsoft take dava zaruku? takze teoreticky muzu mit 2 roky zaruku na uctenku u prodejce a po dvou letech se muzu zaregistrovat a muzu mit zase 2 roky zaruku?

MOhu pozadat o fotku xboxu bez hdmi?

dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu