Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLS help, Já sem asi fakt LAMA


Lukas.

Otázka

Ahoj lidi, jsem tady novej, tak mě prosím hned neukamenujte, že budu mít blbý dotazy. Koupil sem si PSP. Nikdy předtím sem ho v ruce neměl, tak sem ted trochu vyjukanej:-)

Muj prodblém je v tom, že nevím, jak se instalujou(nahrávaj) aplikace. Chtel sem si nahrat Afkim a PSP Maps. Kdyz to tam nahraju, tak mi to povida: Corrupted :-)

Mám PSP Slim, kámoš co do toho dělá už pár let, tak mi to flashnul. Verze firmware mám 3.93.

Nevím, co přesně, kde, kam, jak,...... Pokud někdo bude tak dobrosrdcatej,tak at mi napíše stručný návod krok za krokem.

Šel bych za tim kámošem co mi to flashnul, ale je mimo město :-(

Předem dík za info :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi, jsem tady novej, tak mě prosím hned neukamenujte, že budu mít blbý dotazy. Koupil sem si PSP. Nikdy předtím sem ho v ruce neměl, tak sem ted trochu vyjukanej:-)

Muj prodblém je v tom, že nevím, jak se instalujou(nahrávaj) aplikace. Chtel sem si nahrat Afkim a PSP Maps. Kdyz to tam nahraju, tak mi to povida: Corrupted :-)

Mám PSP Slim, kámoš co do toho dělá už pár let, tak mi to flashnul. Verze firmware mám 3.93.

Nevím, co přesně, kde, kam, jak,...... Pokud někdo bude tak dobrosrdcatej,tak at mi napíše stručný návod krok za krokem.

Šel bych za tim kámošem co mi to flashnul, ale je mimo město :-(

Předem dík za info :psp:

Máš originální FW , nediv se ... Hold budeš muset DG - PB ... Podívej se do topicu pro začátečníky , odkaz najdeš i v mojem podpisu ...

Nebo ty aplikace nefungujou na tomhle FW , nejlepší bude , když si tam necháš hodit 3.90 M33 ...

PS:Kamarád ti to asi neflashnul :P

PS2: Těch návodů tu je asi tisíc , stačí hledat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele. ja se fakt nevyznam v tom co je flash a co ne. Nevim co přesně potřebuju. Mám to v ruce 2 dny, tak mi pls někdo řekněte co tam mám mít.

Co to teda je za verzi ta 3.93 ???

takže asi nemáš flash co :D?

PS: pokud ses jenom lama a neumis napsat co mas za cfw tak mi rekni kam to davas ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele. ja se fakt nevyznam v tom co je flash a co ne. Nevim co přesně potřebuju. Mám to v ruce 2 dny, tak mi pls někdo řekněte co tam mám mít.

Co to teda je za verzi ta 3.93 ???

Podivej se sem:

SETTINGS/SYSTEM SETTINGS/SYSTEM INFORMATION a pak mi napis jakej mas system software

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A může mi teda někdo říct co mi s tim udělal? Mám tam verzi 3.93, můžu hrát ISO hry,....

jakej je rozdíl mezi tim co tam mam a co bych tam mel mit? On nechápe co po něm chci. Že prej mi tam dal novější soft. ale já chci aby mi tam všechno šlapalo tak jak ma a s timhle to prostě nejede :-(

Kamarad tomu asi rozumi :-Dnebo machruje pred tebou protoze se jeste nevyznas na mape flasheru si nekoho najdi kdo ti udela flash a kamarada z toho vynech:lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu