Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RapGet a RapidShare.com premium


JohnnyX360

Otázka

Prosím mohl by mi někdo poradit. Mám prémium účet na rapid a úplně mi nevuhovuje RapidManager. Chtěl jsem zkusit RapGet na který slyším samou chválu. Mám novou verzi 1.41. Nastavím si premium účet a v nastavení rapidshare.com si zaškrtnu direct download a má i nainstalovaný SSL knihovny přesto, když dám do RapGetu linky na stáhnutí a dám stahovat tak program spadne (napíše mi, že v programu došlo k chybě a spadne). Nesetkal se stím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prosím mohl by mi někdo poradit. Mám prémium účet na rapid a úplně mi nevuhovuje RapidManager. Chtěl jsem zkusit RapGet na který slyším samou chválu. Mám novou verzi 1.41. Nastavím si premium účet a v nastavení rapidshare.com si zaškrtnu direct download a má i nainstalovaný SSL knihovny přesto, když dám do RapGetu linky na stáhnutí a dám stahovat tak program spadne (napíše mi, že v programu došlo k chybě a spadne). Nesetkal se stím někdo?
mám stejný problém. 1.40 mi tohle nedělá ale je tam zase waiting . framework mám
Nebo zkus flashget:) ten pouzvam ja
jak dám do flashgetu více linku najednou než přes textový editor ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem slyšel, že flashget je blbý používat pro premium account, protože se ti do něj pak nekdo dostane : (

Jesus, kde si slyšel takovou debilitu? FlashGet je normální program , který ti jen umoňuje dát si linky do queue (fronty) a neklikat každou chvilku jak debílek ... Takže nic takového nehrozí , já s ním stahuju už dost dlouho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
k FlashGetu mám ve Firefoxu plugin FlashGot - označím linky, pravé myšítko, výběr - a už stahuju

Ano to presme mam já, Flasgot nebo flashgit, ted nevim presne, ale na predplacenkach pisou ze s tim muzete mi problem a to takovy ze kdyz stahujujete 100MB soubor na deset casti tak rapidshare si muze myslet ze ste stahli 1GB..

Tohle je napsany z predplacenek.cz je tam plno veci. doporucuju precist..

"Dotaz: Datový limit se mi započítává špatně, stáhnu např. 100 MB soubor a on mi přičte i několikanásobek! Odpověď: Problém bude patrně ve Vašem download managerovi, který používáte. Ke špatnému započítávání datového limitu dochází při používání různých download managerů, jako např. FlashGet, GetRight apod. tyto programy stahují soubor z několika cest najednou, tudíž servery rapidshare.com započítají takový obnos dat, kolik jich Váš download manager otevřel – pokud tedy stahujete jeden soubor ze 4 různých cest, započítá místo např. 100 MB – 400 MB dat. Jediný doporučovaný download manager je program RapGet, který si můžete stáhnout z našich stránek ze sekce Download – Ke stažení. Podrobný český návod je pro Vás přichystán v sekci Knihovna znalostí na našich stránkách."

Me se to jeste nikdy nestalo..

wow 50 GB/5 dní!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a co USD, ten neumi stahovat pres PA?

Mas Windows XP SP2?

ja ti doporucuji http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/download_manazery/download-express/ .. je to hodne kvalitni a neni v tom zadnej blbej adware, jako muze byt v jinych produktech.. a BTW mas to i ocenene Tip!em..

Jinak ti doporucuji reinstalaci widli, protoze pokud ti pada i trivialni rapget, tak asi nebude neco v poradku - uz v zakladech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co USD, ten neumi stahovat pres PA?

Mas Windows XP SP2?

ja ti doporucuji http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/download_manazery/download-express/ .. je to hodne kvalitni a neni v tom zadnej blbej adware, jako muze byt v jinych produktech.. a BTW mas to i ocenene Tip!em..

Jinak ti doporucuji reinstalaci widli, protoze pokud ti pada i trivialni rapget, tak asi nebude neco v poradku - uz v zakladech..

Ok mockrát díky kouknu se na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam zase problem v tom ze stahujem data v rapget, prvych 10-15partov mi stiahne plnou rychlostou asi 450kbps ale potom zase stahuje 3-4party nejakou 50-tkou, ale zaujimave ze ked ten link dam na web tak to tahah normalne plnou rychlostou, neviete co v tom je??

Mě se tohle stává i u Rapid Manageru ale opravdu netuším čím to je, některé

části jedou úplně v pohodě a někdy se stane, že stahuje 50tkou nebo se zastaví úplně ale přes web to jde normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu