Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Heroes


liveoliverr

Recommended Posts

  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra tohle bude pecka...už se nemůžu dočkat od prvních obrázků..funguje někomu ta BETA verze??..jarda psal že je potřeba cd key z bf2 což mám..ale ani sem jí nikde pořádnou nesehnal tu BETU..tak se ptám jestli to má cenu shánět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra tohle bude pecka...už se nemůžu dočkat od prvních obrázků..funguje někomu ta BETA verze??..jarda psal že je potřeba cd key z bf2 což mám..ale ani sem jí nikde pořádnou nesehnal tu BETU..tak se ptám jestli to má cenu shánět.

Hloupost, Beta už je dávno uzavřená ... Dejme tomu že to už jsou dobré 2-3 měsíce ... Teď už jen čekat normální vydání ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to nevadí, mám TF2 :P :D

Tak co nám to cpeš? Nikoho to nezajímá ... doba kdy se pořádně hrálo TF2 už dávno skončila, stará zlatá komunita ...

A jinak, tak si ještě pár měsíců počkáme, inu což, přesně jsem si myslel, že tahle situace nastane ... Bude to aspoň hezký dárek k Vánocům ...

EDIT: Sumino, já to takhle ani nemyslel ... Ty začátky, to byla krása, žádný kiddos-ové, pohodička, po tom, co jsem se tam připojil za pár měsíců, konec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co nám to cpeš? Nikoho to nezajímá ... doba kdy se pořádně hrálo TF2 už dávno skončila, stará zlatá komunita ...

A jinak, tak si ještě pár měsíců počkáme, inu což, přesně jsem si myslel, že tahle situace nastane ... Bude to aspoň hezký dárek k Vánocům ...

Neřek bych že by doba kdy se hraje TF2 skončila..hraje čim dál víc lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřek bych že by doba kdy se hraje TF2 skončila..hraje čim dál víc lidí...

ho nech, at si ceka na battlefield.

jinak abych nebyl OT: urcite heroes vyzkousim ale nemyslim si ze by to prekonalo TF2, uz kvuli tomu, jakou si s TF2 dalo Valve praci ( a stale dava, budou dalsi velky updaty), tim tady nechci rozpoutavat nejakou hadku, jen se rek svuj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Newíte kde se někde domluvit na nějakej klan??

Sice trošku pozdějí, ale podívej se na 1. stránku a hned první "Join Us" :) Přidej se do grupy, a potom se budem o něčem bavit ....

Jinak pořád je datum vydání stanoveno na pár dní před Vánocemi ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu