Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

ten kontrast je brutální,nevim u jake si to nasel TV ale je to hodně,a ta odezva,jeden rika aspoň 5 ms a druhej rika 8 bohate staci,takze fakt nevim

EDIT:a ty velky kontrasty byvaji hlavne u Plasmy,ale tam se nici barvy ,ale zase maji odezvu zkoro nulovou,takze je zatim asi lepsi LCD

EDIT2:a nerekl bych uhlopricku podle penez,ale podle toho z jake dalky se budes na tu TV divat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uvazuju urcite jedine o LCD...o plazme ne...ale ani nevim proc :Dtahle vypada dobre :)http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Samsung-LE32A557.html.....s tou odezvou..nekde jsem slysel, ze clovek ma zhruba odezvu zraku zhruba 4ms..takze myslim ze tech 8 by stacilo...ikdyz tedy presne nevim co to ta odezva je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele mam stejnou otazku:)...chcem si konecne koupit novou telku..a tak se chci zeptat...hele...koukal sem a jak je to s tema obrazama?da se to nak vyladit?ze v elektru to ma vetsinou takovej divnej obraz...jo jinak to budu mit jenom na cumendo :)...xbox ani ps3 nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doba odozvy (čas za ktorý prejde pixel z úplne svetlého do úplne tmavého stavu a späť). Minimálna hodnota je 20 ms. Nižšia hodnota spôsobí rozpad obrazu v rýchlych scénach - hry, filmy.

by wwwwolf

kapr:tak kdyz nemas TV na hraní,ale na filmy atd ,tak je lepsi Plasma,protoze ma o dost vetsi kontrast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvazuju urcite jedine o LCD...o plazme ne...ale ani nevim proc :Dtahle vypada dobre :)http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Samsung-LE32A557.html.....s tou odezvou..nekde jsem slysel, ze clovek ma zhruba odezvu zraku zhruba 4ms..takze myslim ze tech 8 by stacilo...ikdyz tedy presne nevim co to ta odezva je..

Rekl bych, ze ti ten odkaz nefunguje :):):) ...:arrow: jinak ja ted nedavno koupil LCD 107cm s full HD rozlisenim a kontrastem 50000:1 (je ovsem nutne rozlisovat kontrast staticky a kontrast dynamicky) 8) .... ta druha hodnota je u meho LCD 10 000:1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele mam stejnou otazku:)...chcem si konecne koupit novou telku..a tak se chci zeptat...hele...koukal sem a jak je to s tema obrazama?da se to nak vyladit?ze v elektru to ma vetsinou takovej divnej obraz...jo jinak to budu mit jenom na cumendo :)...xbox ani ps3 nemam...

Ono zalezi na tom, jaky je vstupni signal do te TV ... klasicky analogovy vysilani ma nizke rozliseni, tudiz na TV s rozlisenim vysokym bude kvalita obrazu stat vzdycky za ho*no :D

Proste v dnesni dobe kupovat k LCD (jedno jestli HD ready nebo Full HD) elektroniku pouze HD ready (s HDMI konektorem) .... jako treba DVD prehravace(i kdyz rozliseni filmu na DVD je taky male, takovyo prehravac ho alespon umi do vysokeho rozliseni dopocitat), PS3, DVD rekorder, Xbox360, ..... atd ..... pak je takova TV vhodna taky pro PC8)

to bzuk-a to se mi ty barvy mrvit nebudou?:O

Jak to myslis??? :):):) ... plasmy drive trpely vypalovanim obrazu ... pri statickych snimcich .... dnes sou jiz plasmy na takove urovni, ze uz se ani tohoto bat nemusis :bash: ..... jinak Plasmy maji vetsi barevnou hloubku nez LCD (lcd maji "jen" 8 bitovou - 16 mil. barev)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si plazmu, doba odezvy NULA, kontrast úplně jinej,a barevná škála v řádech miliard barev...chápu, že je to dražší, ale první plazmu mám od roku 2004 a dodneška je na ní perfektní obraz, nikde žádná vypálená místa a podobné blbosti s čím obchodníci strašej zákoše aby prodaly sračky jménem lcd za o něco menší peníz než plazmu...technologicky lcd nikdy plazmový obraz nedožene - prostě to není technicky možné, nejdéle dělá plazmové panely fujitsu, nejlepší obraz má panasonic, nejdražší je pioneer (není k tomu důvod), sony tlačí do prodeje lcd technologii protože se na patentech pro plazmu finančně neučastní..spotřeba velkých úhlopříček je téměř stejná u lcd i plazmy...zbytek si přeber sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 metry ??? No tak to se na tu plazmu můžeš fakt vykašlat. Prarodiče měli 107 cm, dívali se na to tež tak něják ze 2 metrů a nestíhali ani sledovat co se tam děje, protože furt museli otáčet hlavi z jednoho konce plazmi na druhý. 2 metry, to bych ti radil tak 66cm, ale nvm možná i o něco vyšší, ale max tak 81

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyz na tu tv budu koukat tak 2metry od toho, tak jaka uhlopricka ?? mam totiz postel hned pred ti mistem, kde by mela ta nova tv byt...

Tak to ti bude bohate stacit 32" (82cm) .... ale u teto uhlopricky je jen malokdy Full HD rozliseni ...... ale vetsi TV bych ti fakt nedoporucoval (ja se divam za 3 metru na 107 cm a myslim, ze by mi stacila klidne i 94cm) ... a jen tak mimochodem .... Plasmu s uhloprickou 82cm asi nesezenes, co ja wim, tak se delaji uhlopricky 94 a vice ..... ale mozna se najde i nejaky mensi model (ale rozhodne se cenove nevyplati) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti bude bohate stacit 32" (82cm) .... ale u teto uhlopricky je jen malokdy Full HD rozliseni ...... ale vetsi TV bych ti fakt nedoporucoval (ja se divam za 3 metru na 107 cm a myslim, ze by mi stacila klidne i 94cm) ... a jen tak mimochodem .... Plasmu s uhloprickou 82cm asi nesezenes, co ja wim, tak se delaji uhlopricky 94 a vice ..... ale mozna se najde i nejaky mensi model (ale rozhodne se cenove nevyplati) :bash:
posledni dobou je cim dalvice FULLHD TV i pri tech 82 cm,ale on chce stejne LCD,ty se daji sehnat i kolem 20-22k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci zde moc radit - mohu jen doporucit Sony Bravia - protoze se v tom tolik nevyznam, ale mohu ti narovinu rict, ze plazmu nebrat.. Mas ji pul roku, nechas tam par hodin zapnutou terba ct2 a jejich logo ti tam zustane navzdy.. Proste to mas, aby jsi se proad strachoval, zda se ti tam neco nevypali ;-)

Ale obraz maji krasnej - treba takovej Pioneer :-)

V dnesni dobe jen LCD (ale musis pocitat s tim, ze se vysvicuje - neni to jak CRT no :-) Uz ted mam u nekolik let stareho notesu tak vysvicene LCD, ze uz neni ani tak bile, jako zazloutle :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám Samsung LE46M86BD a s PS3 není žádný problém. PS3 má propojený HDMI kabelem kategorie 2 (kategorie 2 má větší datovou propustnost a certifikaci 1080P):!:

V Playstation XMB menu se pak nastaví připojení tušim Plné HDMI.

Má to potom docela jiný obraz a prý výcero barev.:)

Televize má proklamovanou odezvu 8ms, ale neřekl bych, že je to na obraze znát....Testováno na Gran Turismu 5 -Prologue a plná

spokojenost. Samozřejmě FULL-HD. Má 3x Hdmi vstup a asi 3 komponent.

Zkoušel jsem do ní zapojit i PC přes DVI->Hdmi ,ale mám tam krapet problém.

Obraz jsem rozjel, ale nedá se nastavit rozlišení.......to musim ještě poladit.:blink:

Mám ji umístěnou v panelákovým obejváku 5x3.5m na příč. Takže na ni koukám asi ze 2.5~3metrů.Na závodní hry dokonalá.

Doporučil bych i menší model LE40M87BD. Stejné parametry, akorát o 10cm menší úhlopříčka. a přibližně o 10.000.- lacinější.8)

edit1: Rozdíl mezi 720p a 1080p je na tomle panelu lehce znát. 720p je lehce zastřenější, nebo spíš "chlupatější". Ale když hrajete Resistance, nebo Devil mayCry 4 tak to není vůbec znát. 1080p24fps to myslím emuluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro plné využití potenciálu bych doporučil LCD nebo PLASMA panel úhlopříčkou někde na 94~102cm (36~40") v plném rozlišení FULL HD (1920X1080) zvládající progresivně tedy podporující režim 1080P.

Ke konzoli připojený pomocí HDMI kabelu 2 kategorie (Kategorie 2 je kabel s větší datovou propustností a certifikací 1080p).

Co se zvuku týče, tak by to asi chtělo nějaký AV RECIEVER a sestavu bedýnek 5.1....ale zvuk 2x10w z televize zatim postačuje.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o nakup noe televize, precti si nasledujici velmi podrebnej rozbor na co koukat a na co ne. Sice to neni staveny presne na PS3, ale jde jim o to, z televize "vytriskat" co nejvic, o coz myslim, jde i tobe (?).

http://technet.idnes.cz/tec_video.asp?c=A080603_162329_tec_video_vse

Nejzajimavejsi cast je, ze u LCD televizi se uz nemusi divat na to, ze uhlopricka by mela bejt umerna vzfdalenosti, ze ktery obraz sledujes, to platilo jen u CRTecek. Je to casta mylka uzivatelu.

Samotnyho me kupovani TV ceka, a podle thohle se urcite budu aspon trochu ridit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co na to říct. snad jen Gran Turismo 5 , MGS 4 nebo třeba Resistance 2....všechno připravovaný pro 1080p, tak proč nebýt připravenej. Stačí si jednou zahrát GT5 Prologue a je to jasný.:)

druhý a ne nepodstatný důvod jsou Blu-ray filmy ve FULL-HD.

To s tím kabelem jsem vyšpekuloval třeba zde:

http://www.digilidi.cz/neni-hdmi-jako-hdmi

to podstatné z příspěvku:

Pořádek do označování kabelů se snaží vnést až nový standard 1.3. Jedná se o obdobu kategorií UTP kabelů, konkrétně “Category 1“ do frekvence 75MHz a kvalitnější “Category 2“ pro pásmo do 340MHz. První kategorie kabelů vyhoví pro přenos signálu do 1080i s barevnou hloubkou 8 bit (na kanál, což vzhledem ke třem vodičům odpovídá 24bitové hloubce). Na cokoliv lepšího by se již měly používat kabely kategorie 2.

a pak třeba zde:

http://www.sony.cz/accessoriesfinder/FindAccessories.action?site=odw_cs_CZ&currentProductCategory=TV+Projector

koupil jsem ten nejkvalitnější, protože už nechci zažít ten pocit frustrace z nějakýho aušusovýho kabelu.Když je problém s kvalitou obrazu nebo barvama, nebo s čím ještě. Radši si připlatím a at to jede F-plný palbě :cheesygrin:...chci prostě ždímat plnej céres.

Proto mám ještě v Display Settings nastaveno: RGB Full Range(HDMI) -> Full. Což znamená plnou bitovou hloubku (doufám :))

hdmi-full.jpg

změnou položky na Full se rapidně změní barevné spektrum (hloubka). Barvy už nejsou tak "ploché a mdlé".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze ti ten odkaz nefunguje :):):) ...:arrow: jinak ja ted nedavno koupil LCD 107cm s full HD rozlisenim a kontrastem 50000:1 (je ovsem nutne rozlisovat kontrast staticky a kontrast dynamicky) 8) .... ta druha hodnota je u meho LCD 10 000:1

heh... kdybys byl co k čemu, napadně tě že z toho odkazu odebereš ''...s'' a načte ti ta TV. :blink: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.datart.cz/katalog/LCD-Tel...557.html , tohle uz je spravne ;) ikdyz myslim ze chtry lidi by to mohli z toho pochopit :D

http://soan.cz/body.php?do=ukaz&EAN=4905524495911&skupina=1&podskupina=15

nasel jsem nabidku na tuto televizy..co na ni podle technickych dat rikate ? jelikoz asi mate určitě lepší tv než ted já, doufám že se v tom vyznáte...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto mám ještě v Display Settings nastaveno: RGB Full Range(HDMI) -> Full. Což znamená plnou bitovou hloubku (doufám :))

hdmi-full.jpg

změnou položky na Full se rapidně změní barevné spektrum (hloubka). Barvy už nejsou tak "ploché a mdlé".

hele a nerikaj ti doma blesku? myslm ze tohle dojde kazdymu ze tam ma dat FULL(teda kdy neni upe blbej). jinak tenhle super kabl 2 kategorie si koupil znamej a blbnul mu pak koupil jeden za 200 a ten fachal uplne vpoho. je sice pekny ze je to kabel druhy kategorie ale ty pozlaceny konektory taky prej nejsou moc dobry protoze jak vis ps3 ma normal konektor a kdyz je ten konektor u kabel pozlacenej k to udajne zvysuje odpor.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu