Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nintendo gamecube


grosi

Otázka

Zdravím,

vím že je toto sekce WII, ale předpokládám že plno z vás mělo předtím gamecube.

Oč jde ?

Syn dostal od své sestry gamecube, je to uplně nové, potřebuji radu jak natom zprovoznit založní kopie.

Projel jsem net a našel jen jak to vypalit, ovšem dřive než se do toho pustím budu rád za každé info.

Díky předem všem za odpověď......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bych se do toho u gamecube vubec nepoustel... musis sehnat modchip, a jinej kryt na GC protoze dvouvrstvy maly DVD asi nesezenes, tak bys to musel palit na velky DVD a ty do GC nenacpes... navic v dnesni dobe bude problem i se stahovanim x let starejch her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bych se do toho u gamecube vubec nepoustel... musis sehnat modchip, a jinej kryt na GC protoze dvouvrstvy maly DVD asi nesezenes, tak bys to musel palit na velky DVD a ty do GC nenacpes... navic v dnesni dobe bude problem i se stahovanim x let starejch her...

mas icq a trosku casu name? ja mam 198920021-opraveno predtim spatne vlozeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže v dolphinu? to je jen emulátor a hrát max přes něj, co se týče modchipu jak říká mootooo má pravdu, akorát tohle dělá hodně málo lidí....navíc spoiuštění her další problém doporučuji buď kupovat origa nebo gc prodat, koupit wii očipovat a hrát gc hry na něm......věř mi že gc asi čipnutý nebudeš mít...já měl gc chtěl jsem modčip a ani jsem nenašel nikoho kdo tohle dělá....je to běh na dlouhou trať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže v dolphinu? to je jen emulátor a hrát max přes něj, co se týče modchipu jak říká mootooo má pravdu, akorát tohle dělá hodně málo lidí....navíc spoiuštění her další problém doporučuji buď kupovat origa nebo gc prodat, koupit wii očipovat a hrát gc hry na něm......věř mi že gc asi čipnutý nebudeš mít...já měl gc chtěl jsem modčip a ani jsem nenašel nikoho kdo tohle dělá....je to běh na dlouhou trať

ja to chipuji ted uz bez problemu. nasel jsem si zdroj na chipy, takze pokud nekdo bude mit zajem muze se ozvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

sehnal jsem a koupil synovi z nostalgie načipovaný GAMECUBE. Mám k tomu i pár vypálených her na mini-DVD.ALE!!! Snažím se sehnat pecky jako zelda-wind waker,Metroid atd... a když seženu ISO verzi,která běhá na PC v emulátoru dolphin,tak po vypálení na mini-DVD(v pohodě se tam na velikost GChry vejdou) tak mi v GC prostě nejdou spustit.Poradíte mi někdo JAKÝM ZPUSOBEM a v jakém formátu mám ty hry na GC vypálit aby mi to fungovalo přímo i v načipované konzoli?

p.s. těch pár vypálených kopií her které mám mi,když to vložím do PC, ani neukáže co je to za formát souboru

Upraveno uživatelem laploid
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono taky hodně záleží na čem a na co se vypaluje. Gamecube laser je citlivý. Další možnost je slabý výkon laseru. Ten se pak musí zvýšit pomocí potenciometru na desce mechaniky. Pokud by nepomohlo pomalejší vypalování na kvalitní vypalovačce, ani nastavení potenciometru, lze koupit nový laser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Laser v GC je v pohodě. Ty vypálené hry, co jsem k tomu dostal fungují naprosto bezchybně.Laser to bere okamžitě.Jde mi spíš o to jak vypálit dalších pár stažených GAMECUBE ISO her, aby mi taky šly spustit na tom načiplým Nintendu.Jakým programem to protáhnout(postup) aby to fungovalo. Já vlastně ani nevím v jakým formátu musí být ten soubor na tom DVD....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu