Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozbalování PS3


Big Tony.D

Recommended Posts

az se vam narodi decko tak cekejte na nejaky emoce... mit emoce u rozbalovani PS3 je uz trochu uchylnost...samozrejme ze kdyz mam novou vec tak z ni mam radost...ale ze bych kvuli tomu vyvadel..

omg hey tak když tady jsou lidi většina do 20 let tak se maj jako těšit na děcko jo?:D třeba malýmu dítěti uděláš radost když mu koupíš čokoládu a taky vyvádí...prostě v každým věku máš něco tak...víš co;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS3 a TV jsem si našetřil a vydělal svýma rukama,dodnes na to nezapomenu,ale při rozbalování jsem nevěděl co se děje konzole je velká a těžká jako prase a ovladač má tak dva gramy když moc :-DProstě nehoráznost nedá se to popsat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem na psš umejval nadobi a kdyz sem ho prines domu tak sem byl natesenej jak malej harant... a kdyz sem ho rozbalil a uvidel jak se leskne upe se mi zastavil dech.. bylo to uzasny... a kdyz sem uslysel ten uvodni zvuk tak to byl vrchol blaha.. skoro jak prvni sex9jak ukoho:D:D:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

hele tak ja na vanoce ho měl možná dostat:D od bráchy a on mi pak řekl že asi ne. a na vanoce sem uz si rikal no nedostanu ho co nadelas tak pak k narozeninam v kvetnu:) a pak sem rozbalil darky a bracha mi řekl at odhrnu zaves a tam byl velkej darek a naky dve divka a jeste sem pod stromkem nasel jednu hru:Da tak tam byl playstation 3:D myslel sem žese rozbrečim že se ho fak dostal a hned sem ho zapojil a hrali sme asi do dvou do noci:D:D:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj zazitek byl, ze jsem nejdriv chvili premyslel,jak se ta sfina otevira a az jsem ty krabice otevrel a vytahl ten pristroj z te skarede folie, ve ktere byl zabaleny, tak mi naskocil tep velkou rychlosti a uz sem to montoval do televize, pak sem chvili premyslel, jak to mam zapnout (neni tam zadne tlacitko, ale dotikovy senzor xD) takze me stavy byli spis udivujici a premyslejici xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nejdřív bych se chtělomluvit že reaguju na téměř rok starý příspěvek ale tohle už mě štve!

No tak kdyby mi dneska bylo 15, tak reaguju asi stejne, ale jelikoz jsem o neco starsi a vyrostl jsem na Comodoru, tak kazdou herni platformu beru jako obrovsky skok a ty emoce u me, jako doopravdoveho herniho zavislaka proste takhle probihaji.

Koukni já taky mám iPhone, PS3 a PSP (samozřejmě že jsem to dostával postupně a iPhone mamka vyhrála) ale POKAŽDÉ když jsem jakoukoliv tu elektroniku rozbaloval jsem byl neuvěřitelně šťastný ! A to mi u PS3 bylo snad 13! Ale to není hlavní důvod mé reakce. Ten je že si řekl že by ti to v 15 bylo taky jedno...jenže me je za mesic 15 a kdybych dneska PS3 neměl a teprveho dostal tak se budu radovat stejně jako ve 13.... některé věci totiž nejsou otázkou věku, ale povahy a číslovky jako "14" nebo "15" ve spojení se slovem "věk" se pomalu stávaji nadávkou. Takže než příště zase (svým způsobem) řekneš že 15ti letí si ničeho neváží tak dobře važ slova protože téměř každý můj spolužák by se za PS3 radoval jak 7 let staré dítě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja sem se taky těšil na PS ale když přišla tak nejel Blue ray taže hned na eklamaci což mně dost naštvalo naštěsti byli na game hausu pohotovi že my obratem poslali novou konzoli bez jake koliv reklamace na slovencku tu už provedli sami takže podruhe to už nebylo tak emočni ptž. sem byl rači pesimisticky ale všechno bylo jak ma byt tak my spadl kamen se srdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rozbalování prováděli hutné emoce a drsné grimasy na kameru :D Je to neuvěřitelný pocit, když to pomalu vytahujete z toho ,,polystyrénu'' :) Pomalu si začínám točit a archívovat všechny tyto příležitosti. :) Rozbalování PS3, PSP, LCD, někdy i oblečení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj všichni fandové PS3.

Já dostal svůj PS3 80GB před třemi dny od své přítelkyně k mým 30 narozeninám a jako bonus hru KILLZONE 2 a NFS UNDERCOVER.

Při rozbalování jsem vůbec netušil že to může být PS a ani mně netrklo když řekla ať nerozbaluju ty dva malý balíčky jako první.

Tak jsem začal s tím velkým dost těžkým balíkem a co se neděje.Najednou čtu na krabici PLAYSTATION3!!!

V tu chvíli jsem v hlavě projel celé své pubertální mládí ve kterém jsem vystřídal PS1,PS2,SEGA MEGADRIVE,GAMBOY,atd.

Potom jsem si uvědomil jak je ta moje drahá polovička suprová (i po devíti letech co jsme spolu)

Která ženská si v dnešní době nejde radši koupit nějaký hadříky a koupí pro svého miláčka dětskou hračku za cca10t.čechokreditů + hry.

TOMU SE ŘÍKÁ EMOCE !!!

Jenom jsem se zeptal proč jsem ho dostal tak řekla že je ráda když si můžu připomenout své dětské dny.

Narozky mám na den dětí a že už nemusí přemýšlet co dostanu k svátku,vánocům když her do PS je na trhu hodně.

Sám vlastním notebook FS AMILO XI na který jsem sám vydělal.Má celkem slušnou výbavu (Intel CoreDuo,GF8600M GS,4GB RAM,HDMI,atd.)

Používám ho na net a úpravu videa s fotem a hry nehraju už asi 10 let.

PS:Od té doby co ho mám tak nekoukáme na přiblblé seriály a radši spolu mastíme NFS a ten jekot při honičkách s policajty když jí nahánějí je úžasnej.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Ahoj všichni fandové PS3.

Já dostal svůj PS3 80GB před třemi dny od své přítelkyně k mým 30 narozeninám a jako bonus hru KILLZONE 2 a NFS UNDERCOVER.

Při rozbalování jsem vůbec netušil že to může být PS a ani mně netrklo když řekla ať nerozbaluju ty dva malý balíčky jako první.

Tak jsem začal s tím velkým dost těžkým balíkem a co se neděje.Najednou čtu na krabici PLAYSTATION3!!!

V tu chvíli jsem v hlavě projel celé své pubertální mládí ve kterém jsem vystřídal PS1,PS2,SEGA MEGADRIVE,GAMBOY,atd.

Potom jsem si uvědomil jak je ta moje drahá polovička suprová (i po devíti letech co jsme spolu)

Která ženská si v dnešní době nejde radši koupit nějaký hadříky a koupí pro svého miláčka dětskou hračku za cca10t.čechokreditů + hry.

TOMU SE ŘÍKÁ EMOCE !!!

Jenom jsem se zeptal proč jsem ho dostal tak řekla že je ráda když si můžu připomenout své dětské dny.

Narozky mám na den dětí a že už nemusí přemýšlet co dostanu k svátku,vánocům když her do PS je na trhu hodně.

Sám vlastním notebook FS AMILO XI na který jsem sám vydělal.Má celkem slušnou výbavu (Intel CoreDuo,GF8600M GS,4GB RAM,HDMI,atd.)

Používám ho na net a úpravu videa s fotem a hry nehraju už asi 10 let.

PS:Od té doby co ho mám tak nekoukáme na přiblblé seriály a radši spolu mastíme NFS a ten jekot při honičkách s policajty když jí nahánějí je úžasnej.:wohow:

No, já jsem snad nebyl ani tak zjihlej když jsem rozbaloval PS3 jako když tady čtu ty komentáře :cheesygrin: Jeden dojemnější než druhej - dárek od přítelkyně, od bráchy, páš šťastlivců co ho dokonce vyhráli. No prostě seriál jak z červený knihovny.

Já jsem PS 3 koupil někdy ve čtvrtek asi před 3 měsíci. Chtěl jsem si to udělat napínavý, tak jsem je hodil do skříně a čekal na pátek. V pátek jsem došel z práce s iglitkou z Tesca ( brambůrky, tyčinky, víno, víno, víno ), zatáhl žaluzie, ztlumil světla a pustil se do prvního rande. Přerušila mi to pak přítelkyně asi v neděli v 22 hod :cheesygrin:

U mě je to klasika s každou novou elektronikou :cheesygrin: Ani z dítěte snad nerbudu mít takovou radost - pokud nebude na baterky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dostal PS3 se dvěma hrama (Uncharted!) k Vánocům od mý supr přítelkyně a mýho supr bráchy, složili se na mě a vůbec mi o tom neřekli takže já to opravdu netušil. Udělali mi ohromnou radost a ta mne neopustila do dnes. Přikoupil jsem postupně nějaké to příslušenství a naposled řádnou LCD. Spokojenost nadevše!-) PS2 mám v provozu stále připravenou, jsem si ji nechal do teď a nikomu nedám-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu