Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozmery a hmotnost PS3 s krabici


.Den

Otázka

Byl by tu nekdo tak hodny a zmeril mi rozmery PS3 krabice? Pokud mozno presne na cm...

A kdyby nekdo porad jeste mel cas, mohli byste zvazit kolik vazi kompletni baleni PS3? Tzn. vcetne krabice a vseho standardne dodavaneho prislusenstvi... Pripadne jestli nekdo nevite z hlavy, ale zarucene. Nasel jsem zatim jen hmotnost samotne konzole. :(

Kdyz ne tu hmotnost (je mi jasne, ze je to asi opruz), tak prosim alespon ty rozmery krabice...

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jen bych rád upozornil, že hmotnost jednotlivých verzí PS3 se liší. Záleží na "packu". Pokud kupujete základní, kde je jen konzole, bude hmotnost jist o několik set gramů nižší než za nejvyšší pack. Volitelné packy obsahují rozdílné množství her a filmůl (tzn. krabiček), ovladačů SIXAXIS, dálkových ovladačů (s tím spojených polystyrenů a ochranných prvků), a instruktážních materiálů. Takže bych to viděl ještě -+0,5kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu