Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava


cjakub

Otázka

zdravim, na NDS mi pukol pant, zreklamovali mi to ale tie ku*vy mi to uplne zle opravili.. nds pri otvarani puka a mozem to otvorit iba uplne na rovinu, to znamena ze uz tam nemam tie dve polohy ale iba jednu a to uplne rovno.. proste uplne to dosrali a ja sa pytam, kde by som to na SK mohol dat do opravy aby to bolo v povodnom stave?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdarec, přesně tenhle problém sem tu také řešil tady (jsou tam i fotky)

věc se měla nakonec tak, že mi tam Derak poradil tuhle stránku:

http://www.flashlinker-shop.com/index.php?cPath=26_41_104&ref=43

jsou tam nové kryty na NDS (normál, ne na lite, protože na lite to najdeš snad všude...) Ještě sem si je neobjednal, ale asi si projistotu jeden objednám.

Nakonec mi to DSko spravil děda - prostě natavil tam měděný pásek a přemostil tak ten puklý pant. Zatřel to velmipodobnou barvou jako je kryt a i když už je ta barva dole, tak mi nevadí mít DSko s měděným proužkem - NIKDO TO JINEJ NEMÁ! :-D

A jak se věc má? DSko má pořád polohovací displey! neztratil ani jednu ze svých poloh.

pokud by si chtěl, tak ti mužu nafotit fotky jak to je spravené a dát to sem kdyby se to někomu taky stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu