Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

na PS3 mi nejede net


Big Tony.D

Otázka

Zdravim všechny a prosím o radu...dneska jsem si koupil PS3 a celý odpoledne jsem zkoušel zapojit net přes modem ... bohužel marně:cry: nejdřív jsem to zkoušel normálně (přes LAN kabel) jako dát easy instal a tak ale to nešlo... psalo to chybu 80710102 (failed communication with server - DNS error nebo tak něco v tom smyslu)....takže jsem to potom zkoušel wireless (mám v PC USB Wi-Fi klíč) ale tam to dopadlo stejně... zkoušel sem i restart modemu a zandávání a vyndávání drátu na všechny způsoby...:cry: vždycky to napíše "Obtain IP adress - suceeded" a pak "internet connection - failed" (a u wireless ani to ne) pls help beru každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Me to za 250 kc vsechno, vcetne nastaveni routeru a sparovani s PS3 udelal technik od firmy, ktera mi poskytuje internet...Btw. cumel na me jako na vola, kdyz jsem mu rek, ze to delam kvuli netu na PS3 :D prej o to jeste nikdo koho zna z prace nezadal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty si hlavne v prvni rade nastav router nebo pres co frčíš 8)

Frčím přes modem;) jo já vim že se musí nastavit ale nastavit co konkrétně? na netu sem zatim zkusil x návodů ale pořád nic:( restart PS3 i modemu...různá DNS ale pořád nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fajn, jakej máš typ modemu a kdy budeš zítra v průběhu dne na ICQ?

D-link DSL 362-T a tak po 6 hodině asi...

EDIT: už tam čekám...kdyžtak mi dej své ICQ kdyby jsi nepřišel thx

Pořád nejde takže huhla mě poradil že tady že je tady nějakej machr na linux takže kdyby se mě ozval byl bych moc rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nastav to přesně tak jak to máš na kompu...ip, masku, atd. mělo by to fungovat

no právěže nefunguje:( to už sem zkoušel právě:(

EDIT: Takže teď sem už uplně beznadějnej páč sem zkoušel i stejný nastavení z PSP (ve kterém jde net) a dám wireless a taky to nejde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no právěže nefunguje:( to už sem zkoušel právě:(

EDIT: Takže teď sem už uplně beznadějnej páč sem zkoušel i stejný nastavení z PSP (ve kterém jde net) a dám wireless a taky to nejde:(

Hele fakt nevim jako sítím moc nerozumim, ale nastavil jsem to stejně a fachalo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Dělal jsem vše podle návodu jak se připojit na net přes PS3..zjistilo mi to signál, vše to udělalo, nastavil jsem vše, na konci jsem dal test- Napsalo mi to, že IP adresa je v pořádku, ale Internet Conection: Failed- This is the DNS error (80710102). Tak ted nevím co s tím, aby jste mi věřili, tady máte foto:

dsc00372mk6.jpg

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele v psp ti to funguje nebo ne a muzes hrat s pspckem online hry ?

jj vše funguje jak má prohlížeč hry vše...

Ahoj. Dělal jsem vše podle návodu jak se připojit na net přes PS3..zjistilo mi to signál, vše to udělalo, nastavil jsem vše, na konci jsem dal test- Napsalo mi to, že IP adresa je v pořádku, ale Internet Conection: Failed- This is the DNS error (80710102). Tak ted nevím co s tím, aby jste mi věřili, tady máte foto:

dsc00372mk6.jpg

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

...PŘESNĚ tenhle problém mám:? Mike jaký máš modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže já mám modem:

Zyxel Prestige 660RU-T3/T7

a pak mám Wi-fi router:

TP-LINK TL-WR340G

Já ten problém vyřeším až v pondělí, jelikož ted jsem neuměl nastavit DNS adresy atd..ale v pondělí si jdu koupit nový ethernet kabel, kterým propojím modem s routerem a ono se to samo nastaví. Potom by to už mělo jet.....kdyžtak napíšu výsledek. Hodně štěstí ti přeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže já mám modem:

Zyxel Prestige 660RU-T3/T7

a pak mám Wi-fi router:

TP-LINK TL-WR340G

Já ten problém vyřeším až v pondělí, jelikož ted jsem neuměl nastavit DNS adresy atd..ale v pondělí si jdu koupit nový ethernet kabel, kterým propojím modem s routerem a ono se to samo nastaví. Potom by to už mělo jet.....kdyžtak napíšu výsledek. Hodně štěstí ti přeji

No taky uvažuju o tomhle modemu/routeru... prej nejlepší kvalita/cena co sem slyšel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tony zkus si vyplnit prozatím v PS3 DNS 212.47.0.4 pokud to chce i sekundár tak 212.47.1.4

Jinak si kup ZP 660HW ta Wifi se ti bude hodit na PSP

Zkusim až se vrátim z brigády...jinak když koupim ten ZP 660HW tak by měl jít net na PS3 a PC na 100%?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok takže sehnal sem v místním obchůdku SWITCH bez wifiny,chlápek říkal že na to +2 kompy připojím ale prej můj modem nesí podporovat filtrování MAC adres...takže se ptám jak to zjístím? můj modem je D-link DSL 362-T (PS: Google jsem zkoušel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu