Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for speed Undercover


Driver1468621779

Recommended Posts

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ta hra docela stoji za prd. Grafika na nic - rychlost na nic - tuning na nic - celkovy dojem na nic ale ta hra me bavi i kdyz stoji za prd. Vcera na nocni jsem ji hral dve hodky a nemuzu rict ze bych se nejak moc nudil to ostatni needy me tak nechytly

Tak nejak. Pripada me ze nekdy jsou brzdy na nic, v zatackach skoro nejsou potreba xD

No nic.... Du parit Forzu 2 xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to zas neni pravda zen nejsou skoro potreba ale jinak rikam ze to neni nic prelomoveho ale zase na to nenadaval .. jinak me ale stve ze kdyz potkam poldy tak se na nich zastavi obraz ale nezpomalito cas tak abych byl skoro porad na stejnem miste proste se najednou objevim nekde uplne v ...... a kdyz je to v zatacce tak jsem jasnej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde seznam aut na psp verzi sepsal jsem ho sám z videa na youtube:

Nissan 240SX (S13)

Mazda Mazda3 MPS

Pontiac Firebird

1967 Ford Mustang

Pontiac Solnice GXP

Volkswagen Golf GTi

Mazda RX-8

Ford Mustang GT

Chrysler Hemi 300C SRT8

Dodge Charter SRT8

Lotus Elise

Toyota Supra

Mazda RX-7

Nissan 350Z (Z33)

Porsche Cayman S

Mitchubishi Lancer Evolution IX

Nissan Skyline GT-R

Mitchubishi Lancer Evolution

Mercedes-Benz SL65 AMG

Dodge Viper SRT10

Nissan 370Z

BMW M3 E92

Aston Martin DB9

Lamborghini Gallardo

Porsche 911 GT2

Fort GT

Chevrolet Corvette Z06

Audi R8

Nissan GT-R (R35)

Porsche Carrera GT

Pagani Zonda F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vec nazoru kazdeho jedince. Z cele serie na PSP je dle meho nejlepsi Most Wanted a Undercover je dost podobny... ma i neco navic... Nic prevratneho to neni, ale nevim co vsichni Cekate??? Nejakou prevratnou grafiku a podobne si muzete nechat zdat... je to hra na PSP, tak se proberte!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ta hra docela dost baví :) Už mám 37 procent kariéry a za chvíly budu mít body na Porshe Cayman S :psp: Akorát mě dost štvou typy závodů kde máš zničit určitý počet poldů, nebo napachát určité množství škod. Jeden takovej závod mi trvá totiž i 2 hodiny :cry: Jinakmě to ze všech NFS na psp nadchlo nejvíc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vec nazoru kazdeho jedince. Z cele serie na PSP je dle meho nejlepsi Most Wanted a Undercover je dost podobny... ma i neco navic... Nic prevratneho to neni, ale nevim co vsichni Cekate??? Nejakou prevratnou grafiku a podobne si muzete nechat zdat... je to hra na PSP, tak se proberte!!!

hral si mc:la remix ,) zahrej si to ..... grafika minimalne o 50% lepsi ... co se tyce tuningu,volnosti,HRATELNOSTI.... nsf:undercover tomu nesaha ani po tu nejspodnejsi cast kotniku ... :blink: my god .... autori to odflakly jak litovelsky pivo!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 52% mužu si koupit jaky auto chci je to o ničem je to moc lehký ty policajti jsou přehnaný při závode se me ani nedotknou jenom jedou za mnou nic nedelaj ale kdyz mam naky auto odvest do ukrytu treba lamborgini tak se muzou posra* a bouraj do mě řÍKAM MĚLI BYSE VRÁTIT Z5 NA ZEM A UDĚLAT POŘADNOU hRU JAKO BYLA TŘEBA UNDEGROUND 2 ta hra nemala chybu nejlepší tuningová a závodní hra co jsem kdy hrál myslím že se mnou budete souhlasit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

need for speed undercover PSP

prosim pomoct z 1 misi !

Horke auto!

Tento vuz mercedes benz SL65 AMGma cenu 100 000 dolaru.pokud na tomto aute zpusobite takove skody,ze bude jeho cena nizsi nez 10 000 dolaru proghrajes!!!!

ja ujedu policajtum a nenarazim ani 1 a napise mi to jsi porazen neporadi mi nekdo co mam delat a na GPS neni nic kde bych mel zaejet!!! prosim poradte mi !!! at se dostanu dale !!! Moc vsem dekuji kteri mi poradi

Děkuji čaute!. :o Napiste mi PM diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

need for speed undercover PSP

prosim pomoct z 1 misi !

Horke auto!

Tento vuz mercedes benz SL65 AMGma cenu 100 000 dolaru.pokud na tomto aute zpusobite takove skody,ze bude jeho cena nizsi nez 10 000 dolaru proghrajes!!!!

ja ujedu policajtum a nenarazim ani 1 a napise mi to jsi porazen neporadi mi nekdo co mam delat a na GPS neni nic kde bych mel zaejet!!! prosim poradte mi !!! at se dostanu dale !!! Moc vsem dekuji kteri mi poradi

Děkuji čaute!. :o Napiste mi PM diky

mam stejny problem, uz jsi to vyresil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu