Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for speed Undercover


Driver1468621779

Recommended Posts

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to vec nazoru nejaky lidi to tu odsuzujou a fakujou nejaky pochvalujou a zavrhujou MC la remix :D sam nwm ale kdyz si mam vybret tak MC LA REMIX a az na ign bude recenze NFS undercover tak se uvidi :) tady ze to nesedne nejakym hracum se nenech ovlivnit nekoho to bavi nekoho ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem zkusil MC.... a NFS Undercover a NFS neni spatna hra, celkem me to bavi hrat pres multiplayer, kdy je jeden polda a druhy ujizdi, to je best... ale jinak singleplayer mi prijde docela good, hlavne ve videich jsou cz titulky, tak alespon presne vim, o co tam jde. Me naopak zklamal MC.., dost lidi ho chvali, ale me to fakt nechytlo:roll:, asi jsem cekal neco krapec realnejsiho, nez celou trat projet po dvou kolech a jeste vysilat neco jako blesky na soupere... zase je tam pekne udelane mesto (dost veci tam jde "zborit") a model poskozeni... Jinak bych se spis priklonil k tomu NFS, ne ze by to byla nejaka skvela hra, ale spatna taky ubec neni a rekl bych, ze je nejlepsi z PSP serie NFS (jsem teprve na zacatku, treba me to prestane bavit, ale snad ne:psp:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slabota. Vybavuji si jak jsem si u noveho MC lehoucce narikal, ze uz je to jak nejaky NFS. Jakoze spousta veci jen tak na efekt. Avsak dobra hra to je. Nove NFS jsou prumerni az podprumerni takrka ve vsech ohledech (Grafika, hratelnost, soundrack me taky zatim moc nepresvedcil). Zkusim PC verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slabota. Vybavuji si jak jsem si u noveho MC lehoucce narikal, ze uz je to jak nejaky NFS. Jakoze spousta veci jen tak na efekt. Avsak dobra hra to je. Nove NFS jsou prumerni az podprumerni takrka ve vsech ohledech (Grafika, hratelnost, soundrack me taky zatim moc nepresvedcil). Zkusim PC verzi.

obavam se, ze na PC je to jeste horsi... :-/ odjel sem asi 4 zavody(ten prvni stejnyho typu jako na psp, ale pak ty dalsi jsem proste jezdil s pridelenym 350Z, jestli se da koupit jiny az nejak pozdejc to nevim..) a hruza hruz...

jinak pro me je jednoznacne lepsi MC:LA.. NFS:UC jsem dohral vcera a muzu objektivne rict, ze nemoznost prodat v NFS auto me ale neskutecne SE*E... temer nulovej tuning uz je veci jinou, ale u me, prestoze me nfsuc bavilo, jasne vyhral MCLA, byt se mi sem tam z niceho nic zasek a ty efekty jako napr. "bouchnuti" kapoty jsem jednoduse nepouzival a jizdu po dvo kolech minimalne, vetsinou jen v cili abych auto otocil na strechu... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli v těchto NFS-kách je opět nějaká volná jízda že jezdíte po mněstě honíte se s poldama. (prostě jako to bylo v carbonech). Dík

no ja jsem to chvilku hral a zadna volna jizda,ale jsou tam taky ukoly kde musis znicit poldy uniknout jim atd.:psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. chtěl jsem se pochlubit s mým výkonem. Ani nevím jak jsem to udělal ale způsobil jsem bouračku všech aut v závodě.:psp: Je to můj 141 závod takže to neni tim že maj všichni křápy auta :D No a tady přikládám screen. Boril, ten 1 sem já :D:D

http://upload.csrune.com/files/100_2545692.JPG

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo rip tehle kdy at mi psole pm ... budu moc vdecny:bash: na foru sem nasel jen jednu rtip verzi nejak cez 400mb ale s tou mam problemi pri extrahovani ... sam sem zkousel rip ale nikdy sem se pod 800 nedostal ... moc s tim jeste neumim ani podle navodu na foru sem to vic nedal tak bych byl moc vdecny a predem dekuju :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu