Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for speed Undercover


Driver1468621779

Recommended Posts

kdyby mel nekdo rip tehle kdy at mi psole pm ... budu moc vdecny:bash: na foru sem nasel jen jednu rtip verzi nejak cez 400mb ale s tou mam problemi pri extrahovani ... sam sem zkousel rip ale nikdy sem se pod 800 nedostal ... moc s tim jeste neumim ani podle navodu na foru sem to vic nedal tak bych byl moc vdecny a predem dekuju :psp:

To je určitě rip od marlenka. Použij nejnovější 7zip a rozbalíš to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak tohle je zvlastni hra nekoho bavi nekoho ne zalezi na kazdym podle me neni nejhorsi a pride mi zabavnejsi nez RR 1 a 2 coz je naproste kravina NFS me nesklamali na plny care ta cara ale neni nejrovnejsi tak ale da se to

RR je uchvatna arkada, bit v porad stejnem stylu. NFS tu hru v nicem neprekonava a to je RR launch titul. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas, svet je velky a na tej minimape, co je na hlavnej obrazovke nie je vobec nic vidiet, iba bledomodru machulu a ked si chcem dat velku mapu, tak ta sa musi zapnut cez manu a nacitavat - to aj vam takto funguje,ze na minimape nie je nic vidiet a velka mapa sa musi spustat cez menu?

lebo ked sa chcem dostat k nejakemu zavodu, tak pomaly na kazdej krizovatke aby som sa prepinal na velku mapu. a dalsia vec, ked pridem na miesto zavodu, tak ich nevidim vyznacene, ze tam ten zavod je. Cakal by som nejaku sipku, ze tu je ten zavod, alebo nieco podobne...:bash::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to konečně zahrál a..... sem teda hodně sklamanej, grafika upně na prd a hratelnost taky, jediný co se mi tam líbilo byly ty český titulky....řek bych že Midnight Club L.A. Remix je mnohem lepší ve všech ohledech, tak pokud chce někdo závodní hru s licencema, doporučuju to L.A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej lidicky projel jsem vsechny NFS od undeground 1 az do undercover nejlepsi je Undeground nechapu proc neudelaji undeground 3 moc me to sere ale na PSP to ma strasnou grafiku lituji tohop ze jsem si ho koupil !!! to radeji bych si koupil tamagotchi!!!! jak vyrabi NFS neuvazujou jak se to bude libit lidem jsou asi tupi!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej lidicky projel jsem vsechny NFS od undeground 1 az do undercover nejlepsi je Undeground nechapu proc neudelaji undeground 3 moc me to sere ale na PSP to ma strasnou grafiku lituji tohop ze jsem si ho koupil !!! to radeji bych si koupil tamagotchi!!!! jak vyrabi NFS neuvazujou jak se to bude libit lidem jsou asi tupi!!!!

žádné undeground 3 :ziped:.. to by snad bylo ještě horší jak undercover a zkazilo by to pověst zlatému underground 1,2 :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli ste o tem sliseli, ale stejně jako starší díly, tak i Undercover bude nabízet několik desítek vozidel ve třech kategorií, a to Evropská, Americká a Japonská--- v zastoupení nebudou chybět automobily, jako je Audi R8, Audi S5, Audi TT, BMW M3 E46 atd.---a nebude chybět ani nejrychlejší auto minulého dílu NFS, tj. Pagani Zonda F.

EA udělala dost velký krok kupředu, jelikož řidiči reagují na změnu směru směrovkou a pokud kolem nich projedete dost rychle a těsně, tak se i leknou, z čehož vyjde nejedna hromadná nehoda (jako z Kobry 11).

:psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím je znám Highway Battle mode – jde o závod v hustém provozu s oponentem, kterého musís předjet o 300 metrů, což připomíná Outrun z Underground 2. Druhý mód je on-line. Cops and Robbers, kdy hráči jsou rozděleni po 4 hráčích do dvou skupin, kdy jedna má za úkol peníze hrát (policisté) a druhá peníze získat a odjet s nimi do určeného bodu (což jsou samozřejmě zloději).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu