Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Prostreet


L1ST3r

Recommended Posts

já nemám problém! ty míš asi promlém?:):D já se jen ptám na názory na ty hry? bo přemejšlím co si koupím:blink:
když tak nutně potřebuješ založit topic aby ti někdo poradil tak založ jeden a v něm se na ty hry zeptej,nemusíš snad na každu hru dělat zvlášt topic...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Čau včera jsem si objednal z gamehouse hru na Xbox 360 Mercenaries 2 a k tomu NFS pro street za 1Kč ale nevim jestli si mám nfs nechat nebo prodat a koupit si nějakou jinou závodní hru.Co si o týdle hře myslíte je dobrá nebo ne??diky za vaše názory.

Nevim, podle me jsou vsechny NFS moc arkadovy, ja mam nejradsi flatout. Je to moje nehranejsi hra na PC, PSP a planuju ultimate carnage na xbox. a i presto ze to neni simulace, na fyzikalni model flatoutu se maloktera hra dotahne

edit: oni asi vi, proc to davaji za 1kc. V JRC taky maji nejaky needy spolecne s jinejma shitkama v akci 1+1 zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu