Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift


Sir Jarousek

Recommended Posts

Takže zítra by tato pecka měla vyjít. Jde o pokračování ps1 hry FFT + jeho GBA předělávky Fantasy Tactics Advance. FFT A2 je tahové strategické RPG podobné hrám jako Jeanne d'Arc, Disgaea (mimochodem remake PSP verze se taky připravuje pro DS). FFT A2 už vyšla v Japonsku, doteď se překládala do ENG. Na ign.com už vyšla recenze - http://ds.ign.com/articles/883/883264p1.html (dává 9/10, chválí skvělý překlad, grafiku, vlastně vše:) Taky se těšíte jako já?

picture.php?albumid=49&pictureid=132picture.php?albumid=49&pictureid=131picture.php?albumid=49&pictureid=130

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me final fantasy nikdy moc nenadchlo, zkousel sem verzi z PSX i z GBA, ale desne me stvalo to hloupe ovladani, kdy jste kazdou akci museli jeste jednou potvrdit. po herni strance me to taky nijak moc neoslovilo, i kdyz treba serii Shining Force z MegaDrive sem hodne hraval, je to dost podobny herni system (FFT je samozrejme vymakanejsi).

ale urcite to zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to venku: 2008-06-24 14:09:55 Console Final_Fantasy_Tactics_A2_Grimoire_of_the_Rift_EUR_MULTi4_NDS-EXiMiUS :D

EDIT: Tak už jsem to hrál, celkévě to vypadá úžasně, grafika je skvělá, jen ovládání přes stylus mi přijde trochu blbě řešený - nedá se to moc popsat, třeba při pohybu postavu musíte stylusem klepnou tolikrát, kolikrát byste zmáčkli směrový tlačítko, nestačí jen klepnout tam, kam chcete aby postava šla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jsem sice vlastníkem M3DS Real, ale tahle hra si zaslouží koupit.

FFTA byla na GBA moje nejoblibenejší hra a FFTA2 mě nezklamalo.

P.S.: Stylusem jsem to ani nezkoušel hrát a po tvojí zkušenosti ani nezkusím :)

Ještě fotky (v pátek mi přišla EU verze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím stylusem mě neuvěřitelně naštvaly, třeba Advance Wars se na DS ovládá přes stylus krásně, ale tohle nejde skoro vůbec. Mě teda FFTA 2 docela zklamalo, teď se strašně těším až v září vyjde Disgaea DS, ale do té doby zkusím ještě FFTA 2 zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disgaea je imho nejlepší SPRG vůbec, bez těch políček by to nebylo ono (stát na políčku s nesmrtelností a koukat jak do tebe mlátí má svoje kouzlo:)). My teďka doma malujeme a já jsem musel odnést všechno z pokoje, takže nabíječka je v jedné z beden, jen nevím v jaké:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

no jedina hra kterou v soucasnosti hraju na DS je prave tato, i kdyz to nehraju porad. mam nahrano asi 22 hodin, ale porad se mi nedari prijit na to jakym zpusobem ziskavaji postavy level v povolani ktere maji zrovno nastaveno. mam tam jednoho warriora ktereho beru snad na vsechny mozne mise a on ma porad 1. level a ja uz nevim co s nim. poradi nekdo prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu