Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Peckove hry


david11468621995

Otázka

Recommended Posts

  • 0
normalne to preto lebo ja GTA zbožňujem a preto ma potešilo, že to má dobré ovládanie a ovládajú sa na GTA dobre aj autá?

na ovládání Aut v GTA IV jsem si zvykal pár minut ... Pak jsem přišel jak na to , a teď jsem stunter ... Jinak nějaké speciš auta seženeš docela těžce ... Na silnici jednou za den ...

Ale jinak, jen GTA ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na ovládání Aut v GTA IV jsem si zvykal pár minut ... Pak jsem přišel jak na to , a teď jsem stunter ... Jinak nějaké speciš auta seženeš docela těžce ... Na silnici jednou za den ...

Ale jinak, jen GTA ...

:bash:ja sa už neviem dočkať kedy si to zahrám:)dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jako já jsem si xko kupoval kvůli gta 4. Xko už mám asi měsíc a ještě jsem nezačal dělat ani mise, prostě jentak jezdim po městě a dělam pí*oviny, je tam toho opravdu hoodně, člověk tam má furt co dělat v tom městě, je to velký jak kráva, to gta je fakt skoro dokonalý, je tam propracovaná každá píčovinka... Ale hodně her na xko je peckových, třeba těď mě hodně chytlo gears of wars , jenom jsem to chtěl jednou zkusit jak to vypadá a seděl jsem u toho asi 5 hodin, velice chytlavá hra, už se moc těšim na gears of wars 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu