Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud by z druhýho DVD šli vytáhnout ty DLC jak říkáš, tak je normálně nainstuluju z udělanýho dvd nebo musím připojit přes sata k pc a pak je tam nahrát ? Někdo říkal, že to ale nemusí fungovat a nebo že pak hrozí ban , je to pravda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by z druhýho DVD šli vytáhnout ty DLC jak říkáš, tak je normálně nainstuluju z udělanýho dvd nebo musím připojit přes sata k pc a pak je tam nahrát ? Někdo říkal, že to ale nemusí fungovat a nebo že pak hrozí ban , je to pravda ?

ano jde to ban? proč? ... ban stejnak dostaneš na flash dřív či později ... jinak házet to hned na hdd je nesmysl ... stejnak si to vypalíš někde na dvd abys měl zalohu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Bohužel fotky jsou trošku víc roztáhnuté a část nejde vidět a já ted nemám jak je zmenšit

NEW! Nissan 370z

click on image for HD ready Wallpaper

nissan_370z___forza_3_by_zavorka-d3388yi.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

NEW! Nissan Skyline

click on image for HD ready Wallpaper

nissan_skyline___forza_3_by_zavorka-d33dq59.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

NEW! McLaren MP4-12C

click on image for HD ready Wallpaper

mclaren_mp4_12c___forza_3_by_zavorka-d33gb72.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

mclaren_mp4_12c_02___forza_3_by_zavorka-d33ge19.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

mclaren_mp4_12c_03___forza_3_by_zavorka-d33gkhe.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

mclaren_mp4_12c_04___forza_3_by_zavorka-d33gkny.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

NEW! Lamboghnini Gallardo

click on image for HD ready Wallpaper

lamborghini_gallardo___forza_3_by_zavorka-d33gfli.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

lambo_gallardo_02___forza_3_by_zavorka-d33ghtx.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

lambo_gallardo_03___forza_3_by_zavorka-d33glr2.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

lambo_gallardo_04___forza_3_by_zavorka-d33gm5d.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

lambo_gallardo_05___forza_3_by_zavorka-d33gm9o.jpg

click on image for HD ready Wallpaper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem úplně nějakej zmatenej.

Už vyšlo Ultimate Collection? Podle off. informací už mělo vyjít, ovšem nikde nevidím na stažení, a nikdo o tom moc nemluví, tak nevím.

//Edit: Tak jo, jsem kokot, na minulý stránce všechno je :D

http://isohunt.com/torrent_details/252262449/9a802182c25ddb55e66aea5d91b815fdeb69018d?tab=summary

Nikde jsem nenašel zákaz postování torrentů, tak tu jeden máte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, už nějakou dobu dumám nad tím ja udělat wheelie ve forze. Hledal jsem všude možně a nemohl jsem nic pořádného najít .... sem tam nějaké nastavení vozu ale nebylo to asi dost podrobné protože mi to stejně nešlo :-D jediné čeho sem docílil bylo že mi u renolda 5 turbo při 300 km/h vlyletěl asi na 1 sekundu čumák do vzduchu a to jen na trati lemans old jak tam je asi největší rovinka ze všech tratí :-D . Mohl by mi někdo poslat nastavení tunningu u někrerého z následujících aut aby dělalo wheelie: audi RS4, toyota supra (1997 ), nissan GTR (2010), audi q7 (s tou mi to skoro šlo :-D) shelby gt500 (to z filmu 60 sekund) renault 5 turbo, nissan datsun 510, bugatti veyron :-D, lamborghini reventon, ferrari fxx, alfa 8c, dodge viper GTS, chevrolet camaro (2007?) a mám tam i další ale teď si nevzpomínám :-D to nastavení bych chtěl sem na fórum, skončilo mi gold na xbox live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovídám sice trochu pozdě ale doufám že né zbytečně :-D

no u auta dělá zvuk vejfuk (svod od válce, koncovka) turbo(pokud je) kompresor (pokud je) taky dělá hodně pokud máš lepší vzduchovej filtr, jako to že tam kmitaj písty to je jasný ale dělá to tak 40% zvuku, o zbytek se straraj ty věci co jsem zmínil je jich více .... pokud máte v autě hodně elektroniky tak to dělá taky trochu jinej zvuk, takovej pištivej :-D viz mitsubishi evo7-10, když máte ostrou vačku tak to změní trochu zvuk protože se změní otevírání ventilů, je toho hodně ale nejvíc podle mě dělá vejfuk a to myslim už od válce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lavoo: pokud máš vypálené DVD, tak nic tahat nemusíš, to prostě normálně nainstaluješ. Pokud pálit nechceš, tak ano, přes SATA a PC.

Zavorka: Proč pálit na DVD? Já si třeba pořídil 1TB HDD a zálohuju tam.

jak rozjedu image hry z PC disku? koupil sem si 2tb disk a rozjet hry bez nutnosti vypalovani by se mi hodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu