Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

"údajně nelze vměstnat Forzu 3 na jedno DVD9, tedy bude distribuováno na dvou discích" ..... co si o tom myslite?? - stejny jako u Gran turisma 2 na PS1:)

Nekde sem ale cetl, ze X360 umi cist dvouvrstve-oboustrane DVD, coz by bylo nejakych 16-17 GB .... ale asi je to blbost ze?? :cheesygrin::cheesygrin:

to by ta mechnika musela mit 2 lasery :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak kua proč nevyužijou hadr?!?! normál 2dvd jedno hodíš to se nahraje na hdd a s druhým hraješ :dozey: DEMENCE xD

To jako, ze pokazde, kdyz by sis chtel tu hru zahrat, tak by si tam strcil prvni DVD ... cekal 10 min nez by se to nehralo :roll::roll: ... a pak teprve hral ???:blink: ... tak to vazne newim :) a pri dalsim hrani by si to nahravani musel zase opakovat:) pac Xko ma maly hdd ->>> i kdyz 120 uz mohla stacit :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako, ze pokazde, kdyz by sis chtel tu hru zahrat, tak by si tam strcil prvni DVD ... cekal 10 min nez by se to nehralo :roll::roll: ... a pak teprve hral ???:blink: ... tak to vazne newim :) a pri dalsim hrani by si to nahravani musel zase opakovat:) pac Xko ma maly hdd ->>> i kdyz 120 uz mohla stacit :bash:

na co opakovat? nežijem ve tvém světě... nahrat jedenkrát a konec, moc her na 2 dvd nebude(než bude new mechanika/bo new xko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co opakovat? nežijem ve tvém světě... nahrat jedenkrát a konec, moc her na 2 dvd nebude(než bude new mechanika/bo new xko)

Tak to dovol, abych se zasmal :cheesygrin: ... kdyz na 20 GB HDD (ten ma vestina lidi) ...nakopirujes cca8,5GB dat :arrow: tak uz ti tam toho moc nezbyde teda :roll: ... pricemz na 20 GB hdd je volnych max 13,9 GB tusim ... no tam si to spocitej .... na dalsi takovou hru uz by ti tam misto nezbylo:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dovol, abych se zasmal :cheesygrin: ... kdyz na 20 GB HDD (ten ma vestina lidi) ...nakopirujes cca8,5GB dat :arrow: tak uz ti tam toho moc nezbyde teda :roll: ... pricemz na 20 GB hdd je volnych max 13,9 GB tusim ... no tam si to spocitej .... na dalsi takovou hru uz by ti tam misto nezbylo:idea:

no dovol abych se zasmál:lol::roll:

no a jak jsem už psal takovejch her by moc na xko nebylo...a myslíš že tam bude přesně 8.5gb? jaj tak 3-4gb zbytek herní dvd... a to by se stávalo jen někdy kdyby někdo(kdo kupuje origošky že?) hrál 2 hry co jdou přes HDD :dozey: a kdyby sis chtěl zahrat něco ine tak vymažeš(samozdřejmě savy zustanou :blink:) a pak někdy zas nahraješ takovou věčnost to trvat nebude ...:ziped:

EDIT: A JAK jsem už psal bylo by to dočasný řešení než bude lepší machanika nebo new xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
cože Forza na PS3? to je nějakej fejk ne?

to se jeste nevi ale nejspis jo co se tyce toho s dvdckama hackeri by aspon pro me mohli udelat ze programem rozeberes hru na normalni dvd a instalovalo by se to na dvd bylo by to levnejsi a vyhodnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne.. to bych si nedovolil... :lol:

RIP FLOPZA3 aka garbage MS race

GT5 has 1000 cars

flopza3 has 400 cars LOL

GT5 has 16 cars per track

Flopza 3 has 8 cars per track LOL

GT5 runs at 1080p

FLopza 3 runs at 720p

GT5 has weather and night racing

FLOPZA3 has nothing

GT5 has ultrarealistic environment and cars

Flopza3 has plastic cars and environment

GT5 has 95 REAL TRACKS + WRC and NASCAR tracks

Flopza 3 has just 50 real tracks

sucks to be a suck box 360 owner

edit:suchac co slibují ? nic... žádný datum vydání nikdy daný nebylo...ale jo, máš pravdu.. radši končíme xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekk a ze vam Gt5 slibujou uz x let... ;)

tak este aby to bylo stejny jako forza :D a pokud vim ma ject forza taky v 1080p

jo pardon, zmohli se vam na GT5 Prolague... xD

nereste to lock..., jinak to bude zas flame war xD

edit > a taky ten nazor co jakubgaluszka ... (omg to je nick :lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo nejdůležitější je to kolik je tam aut...

:roll:

tyhle argumetny fakt nejde až budeš hrát forzu a GT tak pak suď ,ale jelikož už teď seš pro GT tak nemá cenu aby si to ''soudcoval''

viděl si ten demage model?ten byl ''perfektní''

a promiň když seš ''proti'' forze tak je zbytečný diskutovat v topicu ''forza...''

a promiň ale GT byla pro mě(nejen pro mě)vždy arkáda a pochybuju že se to změní...

a už v GT2 bylo kolem 1000aut tu hru jsem hrál stašně dlouho,ale jel jsem maximílně s 500 auty..

(suchac500-proč by to měl být můj nick?

je povinnost dávat přezdívku?není...

směju se tvýmu jménu?nemyslím si...

je to moje jméno a nemám důvod se za něj stydět/smát se mu či něco podobného,proto ho mám jako ''nick'')

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekk a ze vam Gt5 slibujou uz x let... ;)

tak este aby to bylo stejny jako forza :D a pokud vim ma ject forza taky v 1080p

jo pardon, zmohli se vam na GT5 Prolague... xD

nereste to lock..., jinak to bude zas flame war xD

edit > a taky ten nazor co jakubgaluszka ... (omg to je nick :lol:)

co nám slibují ? žádný datum vydání nikdy nebylo... :shock:.. btw vychází letos...

no jo nejdůležitější je to kolik je tam aut...

:roll:

tyhle argumetny fakt nejde až budeš hrát forzu a GT tak pak suď ale jelikož už teď seš pro GT tak nemá cenu aby si to ''soudcoval''

viděl si ten demage model?ten byl ''perfektní''

a promiň když seš ''proti'' forze tak je zbytečný diskutovat v topicu ''forza...''

a promiň ale GT byla pro mě vždy arkáda a pochybuju že se to změní...

a už v GT2 bylo kolem 1000aut tu hru jsem hrál stašně dlouho ale jel jsem maximílně s 500 auty...

wau.. GT arkáda ? tak to je pak Forza super arkáda :lol:... je teda fakt, že na konzole nikdy simulátory moc nebyly... spíš na PC - rFactor, LFS apod.

Damage model ? na GC byla beta verze hry... podle vyjádření neúplná... ale je fakt, že to vypadalo hrozně...

a co, že si jezdil s 500ti auty ? aspoň si každej má možnost vybrat svoje auto ;)

edit: suchac no jo pořád... toshiba mě vytočil.. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekk no ja ze uz sem od kamosu minulej rok slysel jak jim ma vyjit full GT5 ... hmm nejspis retardi...

nicmene je fakt ze to s GT5 nemam za potrebi porovnavat... v F3 mi staci 400 aut... stejna ta moznost upravy je tam bude supr ... (doufam ze aspon stejna jako u FM2) kdy sis defakto mohl s autem udelat co chces.... :)

btw > 1000 aut ? na co stejne pulku z nich v zivote nevyuziju (nehral sem se vsema ani u FM2 takze u me zbytecnost :) )

nekomu se libi F3 nekomu GT5 ... ale netvrd tady aspon ze F3 je sracka... je pravda ze nema promeny pocasi.. to me nestve .. na to tady mam PGR4 xD ... WRC auta me nikdy netrapily :)

btw > fakt do toho topicu nelez mi se taky neser*m do PS3 sekce a netvrdime o GT5 ze je sracka xD

ËDIT FOR jakubgaluszka (uz zase to musim psat... :P ) hej ja to nemyslel spatne xD ... myslel sem to ze srandy :P

to sou dneska lidi :D

edit2222 > prestanme se hadat kua xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň ale nikdo nebude projíždět seznam 1000aut...

to tvrdí že je to beta...nemusí...můžou to tak nechat...''necháme'' se překvapit hrál

si forzu2?s vypnutými ''asistenty'' asi en protože pak by si pochopil že je to simulace...

a promiň v GT2 jsem jezdil furt to samý start závodu v první zatáčce první a výhra a furt dokola

forza?úplně jiný...

(hrál jsem to furt protože jsem byl malej)

jinak ano GT5 na 99% nebude mít takový možnsoti ůprav jako měla 2!

natož co bude mít trojka...

a jinak kdo má flash tak si stáhne nejlepší hry v kategoriích takže je mu prd platný jestli v GT bude

WRC(CM:DIRT2)

NASCAR(nascar 2009)

a nevím co dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu