Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

iv zatáčne může brzdit ...ale musí rozdělit přilnavost tak aby projel ... pokud se ti zablokují kola(pokud nemáš zapnutý ABS) tak auto samozřejmě pojede rovně místo do zatáčky

Mal som na mysli, ako si to ty napisal...ze nie naplno brzdit, ale to by uz mohol vediet. Hlavne brzdenie je pred zakrutou a nie to do zakruty napalit a potom plna brzda...omg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Potřeboval bych radu, mám forzu 3 Limited collectors edition, balíčky všechny stažený

akorát mi chyběj tyhle auta který jsou v Ultimate verzi (Lancia 037 Stradale, Jaguar D type, Chrysler Plymouth Cuda a Porsche 550 Spyder) to poslední je na xbox live ke stažení jako ultimate - sample. Ostatní nic ani v aukčním domě nejsou, kde se to dá sehnat? Samoržejmně taky nemám Stig Garage s Lexus LFA, Koenigsegg CCX a Mercedes Benz SLS AMG. Moc díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som na mysli, ako si to ty napisal...ze nie naplno brzdit, ale to by uz mohol vediet. Hlavne brzdenie je pred zakrutou a nie to do zakruty napalit a potom plna brzda...omg.

jasně chápu ... já to více rozebral :D nejlepší je samozřejmě nejvíc brzdit před zatáčkou kdy není třeba přilnavosti na zatáčení takže brždění je nejefektivnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

stáhnul jsem si forzu 3 verzi ultimate collection - TETU a když jsem dal volnou hru, tak po výběru auta a tratě se mi xko totálně seklo. zkoušel jsem to asi 5x a pokaždý to udělalo. "kariéra" funguje bez problému. oda disky instalovány na hdd. prosím toho kdo má stáhlou tuto verzi zkuste to jestli vám to dělá taky. dik. přijde mi to divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhnul jsem si forzu 3 verzi ultimate edition - TETU a když jsem dal volnou hru, tak po výběru auta a tratě se mi xko totálně seklo. zkoušel jsem to asi 5x a pokaždý to udělalo. "kariéra" funguje bez problému. oda disky instalovány na hdd. prosím toho kdo má stáhlou tuto verzi zkuste to jestli vám to dělá taky. dik. přijde mi to divný

ja to nemam volna jizda jede normalne, nevim kde mas problem :? bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny,

mám taky jednu otázečku. Už se vám stalo, že jste si nainstalovali Forza dvd2 spustili hru a stejně to po vás chce nainstalovat Disk 2 i přes to, že je na HDD již nainstalovaný. Kamaradům vše fungovalo, do nainstalováni nového Dashboardu, já jsem to instaloval až po novém Dashboardu. Může to být právě tím Dashboardem nebo něčím jiným? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve jsem to instaloval přímo ve hře, kde to po mě chtělo dvd2, vše se nainstalovalo, ale pořád nejde, potom jsem to zkoušel odinstalovaz a zkusil jsem to přes Dashboard a pořad nic, docela mě to štve protože Forzu hraju rád a chtěl bych tam mít všechny okruhy a auta, ale bohužel to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Na jedny trati se mi stava porad dokola, ze se pokazi grafika a auto jako by ve vzduchu, ale jede porad, po chvili se grafika spravi a vse je ok. Jenze potom problem je, ze nemuzu pokracovat dal, proste po projeti cile jede auto samo porad dokola a jediny co jde je skocit do dashboardu nebo vypnout cely xbox, proste nejde pokracovat v dalsich zavodech, tudiz se to ani neulozi. Mam Forzu 3 Ultimate edition, instalace obou dvd probehla bez problemu. Stazeno 2x , vysmahnuto 2x , ale dela to stejne. Poradi nekdo? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny,

mám taky jednu otázečku. Už se vám stalo, že jste si nainstalovali Forza dvd2 spustili hru a stejně to po vás chce nainstalovat Disk 2 i přes to, že je na HDD již nainstalovaný. Kamaradům vše fungovalo, do nainstalováni nového Dashboardu, já jsem to instaloval až po novém Dashboardu. Může to být právě tím Dashboardem nebo něčím jiným? Díky.

Prosímtě tobě to dělá u každého závodu ?

Zjistil jsem že mi to dělá jen v mistroství světta a okruh Le Mans Circuit de La Sarte na 4 kola 13,65 KM .. zkusil jsem normální závody a ty jdou no probléma, a to jsem to zkoušel ze dvou DVD a i z originálního DVD a stejně mi to nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosímtě tobě to dělá u každého závodu ?

Zjistil jsem že mi to dělá jen v mistroství světta a okruh Le Mans Circuit de La Sarte na 4 kola 13,65 KM .. zkusil jsem normální závody a ty jdou no probléma, a to jsem to zkoušel ze dvou DVD a i z originálního DVD a stejně mi to nejde :(

U každého závodu ne, zatím to dělá jen u tratě Road America Full Circuit v kariéře i ve volném závodu. Zatím tedy, moc odježděno nemám tak uvidím dál co půjde a nepůjde. Ale je to k vzteku. Nepomohlo ani vyčištění cache.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to akorÁt nedoČÍtÁnÍ textur dĚlÁ to u leman tratĚ protoŽe je nejdelŠÍ...

StaČÍ nainstalovat na hdd nebo to ignorovoat

To načítání textur dělá u tratě Road America Full Circuit, závod dojedu v pohodě, jenže pak problém , že se nedostanu dál. Prostě nejde pokračovat, po projetí cíle nenaběhne tabulka kde je možno pokračovat, jen to ukazuje jak auto jede dál po okruhu. To načítání bych přežil, ale že nejde pokračovat to je v háji. Zkoušel jsem to jak z HDD tak rovnou z dvd a dělá to obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu