Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

aha, tak já mám jenom 1dvd, protože na xboxu mám jen 20Gb HDD, a nešla by speciálně tahle trať tam natáhnout přes flash disk (internet v xku nemám)

Vobec ti nerozumiem. Mas "jenom" 20GB a to je malo na dve DVD DL? Navyse to DVD2 nie je 6,8GB, ale o polovicu menej. A dalsie navyse hadam poznas http://support.microsoft.com/kb/981974/cs pretoze ak nie, tak...no comment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to myslel takhle, forza motorsport 3 má 2dvd, já mám jen to první a nevím jesli třeba na datadisky na mafii nebudu muset mít na hdd místo, a větší Hdd si budu kupovat až tak za 3měsíce, a tak se ptám jestli se někde dají stáhnout tratě do forzy z internetu do pc a pak jen přetáhnout do xka, protože na xboxu nemám live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to myslel takhle, forza motorsport 3 má 2dvd, já mám jen to první a nevím jesli třeba na datadisky na mafii nebudu muset mít na hdd místo, a větší Hdd si budu kupovat až tak za 3měsíce, a tak se ptám jestli se někde dají stáhnout tratě do forzy z internetu do pc a pak jen přetáhnout do xka, protože na xboxu nemám live.

Ty si mantinel alebo co? Ved ti pisem, ze to mas okrem XLive aj na DVD (druhom) z Forza 3: Ultimate Collection. Tak si ho stiahni, napal a instaluj na USB flashku, alebo ext. HDD, ked nechces zaplnit xboxHDD! Este nieco potrebujes vediet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve jsem to instaloval přímo ve hře, kde to po mě chtělo dvd2, vše se nainstalovalo, ale pořád nejde, potom jsem to zkoušel odinstalovaz a zkusil jsem to přes Dashboard a pořad nic, docela mě to štve protože Forzu hraju rád a chtěl bych tam mít všechny okruhy a auta, ale bohužel to nejde.

Chlapi at to instaluju jak chci tak se mi proste druhe dvd neukaze primo ve hre jako nainstalovane ale v dashu je vse ok, mate nekdo stejny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosím o radu.

Při spuštění hry mi to nappíše,že je nutné se připojit na x-live a stáhnout nutnou aktualizaci hry.....a dál mě to nepustí,takže hru nemůžu hrát.....

Co je špatně????

Za případnou radu děkuji.

bud ten update stahni, a nebo se nepripojuj na Live, pri prvnim spusteni hry, kdyz sem byl pripojenej na live tak to po me chtelo taky at si ho stahnu

edit: ten posledni ajch tusim Solid Gold me uz ubiji, vidim to tak jeste na 20 hodin hrani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dohrál někdo tuhle hru? zajímala by mě délka hraní...protože se mi zdá že je to fakt šíleně k-u-r-e-v-s-k-y dlouhý :D...teda nevim jak pro ostatní, ale tahle hra se nedá snad dohrát ani během 14ti dnů v kuse :D...jeden závod mi dá 0,1% v kariéře...máte někdo nějakej průměrnej čas dohrání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to ted hraju skoro porad, tyhle simulatory me nikdy moc nebrali, ale tohle je pecka...rikal jsem si ze vydrzim a pockam si na Forzu 4, ale neslo to... A tohle je proste obrovska hra....pres 500 aut, pres 10 trati, proste bomba... a to jsem sehnal ultimate collectio za neceleych pet kil, coz je super protoze normalni edice byla skoro dvakrat drazsi (asi kvuli cestine) a je fajn mit nejaky 100 aut navic a to vcetne kousku ze stigovi garaze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nekde cetl pres 100 hodin, zrovna tenhle tyden jsem si Forzu koupil a prekvapilo me, jak rychle skacou achievmenty a driver lvl....ale asi to bude cim dal pomalejsi, kazdopadne tohle je hra, co cloveka zabavi ooooooopravdu dlouho....

lvly/ajchy naskacou hodne rychle..

oproti forze 2 kde jsem udelal max. 44 lvl... tak tady byl 50 hned, ovsem pro 100% ajchu je potreba udelat vsechny trate na gold, coz nejaky ten cas zabere.. ja osobne vzdycky hral chvili a do dneska si to zahraju este ale jeste dohrano nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono kdyz palis, tak ses mozna vic "vybiravy" rukou ti projde spostu her a dlouhou dobu stravis jen s temi, ktere te opravdu bavi, kdyz kupujes originalky, je ten pristup trochu jiny...pro me ale super zavody s obrovskou trvanlivosti....akorat jsem si chtel zkusit multak, kde me stvalo, ze dost zalezo jaky si vyberes auto, takze jsem poradne nevedel co vybrat a nedopadl jsem zrovna dobre....a to jsem jel v nejaky stihacce, ktera se ani nedala skoro uridit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, ze kdyz si hry kupujes, vic si jich "vazis"...kdyz vypalujes (alespon kdyz jsem ja vypaloval) tak mi proslo rukama spoustu her a nektere jsem jen zapnul a hned odhodil.... clovek to proste bere trochu jinak, me kdyz uz to tolik nebavi, tak si usim pockat a koupit nejakou jinou hru, "pirát" si proste zadfaco vypali neco novyho, neodsuzuju to, jen rikam jak to je a bavil jsem se s tim s nekolima lidma, kteri m dali za pravu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu