Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám otázku, když se dojede série závodů (asi 4-5) dané třídy, tak je tam jakoby jeden delší ze kterého se počítají body do sezony (tak nějak to myslím je) , tak já se ptám jestli to jde nějak změnit abych ty hlavní větší závody nejezdil ve třídě R3 ? Ta mě totiž asi nejmíň baví... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám dotaz a nebudu kvuli tomu zakládat novej topic.

Potřebuju radu, ikdyž je mi trapné se na to ptát.

K dokončení k jednomu Achieventu potřebujete udělat film, ten vím jak se dělá, ale nevím jak pořídím re-play :(, když dojedu závod, nikde tam nemám nabídku na záznam a podobně, mohl by mi někdo říci, jak na to?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, ze kdyz si hry kupujes, vic si jich "vazis"...kdyz vypalujes (alespon kdyz jsem ja vypaloval) tak mi proslo rukama spoustu her a nektere jsem jen zapnul a hned odhodil.... clovek to proste bere trochu jinak, me kdyz uz to tolik nebavi, tak si usim pockat a koupit nejakou jinou hru, "pirát" si proste zadfaco vypali neco novyho, neodsuzuju to, jen rikam jak to je a bavil jsem se s tim s nekolima lidma, kteri m dali za pravu :)

Vnímám to naprosto stejně... když jsem měl fata s flashem, pálil jsem každou pí****. Ted si fakt vyberu kvalitni hru, uziju si ji, vyuziju maximalne a je to uplne jiny pocit z hrani, clovek si toho pak skutecne vice vazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Otázka na ty co udělali Drift Lap: jak jste tom ohli udělat? Napište sem prosím třeba auto s kterym jste to udělali, popř. jaké jste měli nastavení atd... Už jsem to jel několikrát, ale přes 25 000 se nedostanu :D dá se to vůbec s joypadem udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu