Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

No já musím ještě počkat týden na originálku, ale hned příští víkend si s váma určitě zapařím online :) Už se nemůžu dočkat a taky se přidám do thoo racing clubu :)

Jo a jak psal Zavorka, tak možná problém bude v tom, že každý jezdí asi na jinou obtížnost...bude to teda možná chtít rozdělit do nějakých těch tříd nebo tak něco...Já třeba taky budu jezdit bez asistentů s manuálem a asi i spojkou (aspoň tak teda jezdím v demu, ale je toasi to samé ne :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec lidicky u forzy nastal problem pokud ke konzoli pripojim hdd, tak forza nejde spustit porad to hlasi ze to chce neaky update, kdyz kliknu na update tak to cte z dvd a vyhodi to hlasku ze je bud dvd spatne a nebo spinave nebo neco podobnyho, pokud dam ze update nechci tak se konzole vrati do hlavniho menu, kdyz odpojim disk a jedu s pametovky tak se ten update da obejit a hra slape, nevite co stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec lidicky u forzy nastal problem pokud ke konzoli pripojim hdd, tak forza nejde spustit porad to hlasi ze to chce neaky update, kdyz kliknu na update tak to cte z dvd a vyhodi to hlasku ze je bud dvd spatne a nebo spinave nebo neco podobnyho, pokud dam ze update nechci tak se konzole vrati do hlavniho menu, kdyz odpojim disk a jedu s pametovky tak se ten update da obejit a hra slape, nevite co stim

Ahoj, mám podobný problém, nainstaluji na hdd disk1 a disk2, ale když vložim disk 1 objeví se hláška nainstaluj bonusový disk2, ( ale přitom už je nainstalovaný ). je to vypálená verze od Allstars a flash mám 1.6, ostatní hry jdou v pohodě. Nemáte někdo prosím tip jak to rozjet ? Díky blima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec lidicky u forzy nastal problem pokud ke konzoli pripojim hdd, tak forza nejde spustit porad to hlasi ze to chce neaky update, kdyz kliknu na update tak to cte z dvd a vyhodi to hlasku ze je bud dvd spatne a nebo spinave nebo neco podobnyho, pokud dam ze update nechci tak se konzole vrati do hlavniho menu, kdyz odpojim disk a jedu s pametovky tak se ten update da obejit a hra slape, nevite co stim

Aky dash mas v konzole? Mas tam 7371? (dash/settings/system info).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám podobný problém, nainstaluji na hdd disk1 a disk2, ale když vložim disk 1 objeví se hláška nainstaluj bonusový disk2, ( ale přitom už je nainstalovaný ). je to vypálená verze od Allstars a flash mám 1.6, ostatní hry jdou v pohodě. Nemáte někdo prosím tip jak to rozjet ? Díky blima

Urcite mas aj DVD2 nainstalovane? V memory/HDD mas u Forza 3 zobrate 8,8 GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ... nainstalujte jenom disk 1 ... pak to spustťe a ve hře nainstalujte disk 2 logické snad ne?!?!

No zase takový LOL to není, je pravda že jsem to instaloval na hdd postupně, nejdříve disk1 a pak disk2. Poté jsem vložil disk1 a chtěl hrát z hdd a najel úvod až po nápis v červeným rámečku Forza motorsport, po kliknutí mi to napsalo nainstalujte bonusový disk2. Podotýkám že oba disky se na hdd nainstalovaly korektně. Jedině že by to bylo špatně vypálený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zase takový LOL to není, je pravda že jsem to instaloval na hdd postupně, nejdříve disk1 a pak disk2. Poté jsem vložil disk1 a chtěl hrát z hdd a najel úvod až po nápis v červeným rámečku Forza motorsport, po kliknutí mi to napsalo nainstalujte bonusový disk2. Podotýkám že oba disky se na hdd nainstalovaly korektně. Jedině že by to bylo špatně vypálený.

no ty si kus vola ... četl si to co jsem napsal?!?!?

říkal jsem že máš nainstalovat disk1(normál v xboxmenu) pak to spustíš a pak teprv až v tý hře na požádání nainstaluješ disk 2 :roll: já to taky tak zkoušel a nešlo to tak jsem to musel udělat jak to tady celou dobu píšu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty si kus vola ... četl si to co jsem napsal?!?!?

říkal jsem že máš nainstalovat disk1(normál v xboxmenu) pak to spustíš a pak teprv až v tý hře na požádání nainstaluješ disk 2 :roll: já to taky tak zkoušel a nešlo to tak jsem to musel udělat jak to tady celou dobu píšu :roll:

Jasně že jsem četl tvojí první reakci na mojí otázku, ale jsem teď v práci a večer to vyzkouším podle tvých rad, já jsem jen popisoval jak jsem to dělal poprvé a nešlo to. Večer napíšu jak to dopadlo :-). Xbox 360 mám asi týden takže se pořád učím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád závodní hry. Rád si vychutnám dobrý pocit z rychlosti, rád se nechám odhodit špatně přejetým patníkem, s chutí se podívám na auto, který jsem právě "rozstřelil" o svodidla. Chci, abych během jízdy doslova cítil surovou sílu toho 600 koňového monstra, které jsem v reálném životě nikdy neviděl ani neřídil, ale díky dobře udělané hře si připadám, jako mazácký závodník.

Po 3 hodinách hraní forzy 3 jsem si nevychutnal pocit z rychlosti, ani jsem necítil odhození od patníku, neviděl jsem ani žádné rozstřelené auto. Ve 400km/h jsem čelně ťukl do protijedoucího auta. Výsledek? Pane vývojáři, to poškození auta odpovídající srážce s kvalitně vypasenou masařkou, to myslíte vážně? A co ty bugy? Během pár chvil jsem jich napočítal 7!!! Který prase toto vypustilo do světa?

Po grafické stránce je to o 2 třídy níž než nové NFS Shift nebo bezkonkurenční Grid. I přítelkyně, která si se mnou občas zazávodí se zhrozila, když viděla ten barevnej paskvil.

Forzu 3 tedy mažu a už se poohlížím po Gran Turismo 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád závodní hry. Rád si vychutnám dobrý pocit z rychlosti, rád se nechám odhodit špatně přejetým patníkem, s chutí se podívám na auto, který jsem právě "rozstřelil" o svodidla. Chci, abych během jízdy doslova cítil surovou sílu toho 600 koňového monstra, které jsem v reálném životě nikdy neviděl ani neřídil, ale díky dobře udělané hře si připadám, jako mazácký závodník.

Po 3 hodinách hraní forzy 3 jsem si nevychutnal pocit z rychlosti, ani jsem necítil odhození od patníku, neviděl jsem ani žádné rozstřelené auto. Ve 400km/h jsem čelně ťukl do protijedoucího auta. Výsledek? Pane vývojáři, to poškození auta odpovídající srážce s kvalitně vypasenou masařkou, to myslíte vážně? A co ty bugy? Během pár chvil jsem jich napočítal 7!!! Který prase toto vypustilo do světa?

Po grafické stránce je to o 2 třídy níž než nové NFS Shift nebo bezkonkurenční Grid. I přítelkyně, která si se mnou občas zazávodí se zhrozila, když viděla ten barevnej paskvil.

Forzu 3 tedy mažu a už se poohlížím po Gran Turismo 5.

forza 3 = dobrá závodní hra? nemělo to být náhodou dokonalá závodní hra?

forza 3 není dokonalá má chyby ... ale i tak mi přijde zábavnější než 2 ... 2 mi přišla časem nudná ... simulátor je to super grafika je přijatelná i když rozmazávání měli dát i do hry a ne jenom do replay :) ... to poškození taky stojí za pytel ... ale mě to moc nevadí protože to není hra o bourání ... občas do někoho tuknu nechtěně ... bo jsme férovej hráč i proti těm AI :)

jinak žečeno ... forze není pro tebe ... radši si zahraj burnouty , NFS a dirt2 nebo grid ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád závodní hry. Rád si vychutnám dobrý pocit z rychlosti, rád se nechám odhodit špatně přejetým patníkem, s chutí se podívám na auto, který jsem právě "rozstřelil" o svodidla. Chci, abych během jízdy doslova cítil surovou sílu toho 600 koňového monstra, které jsem v reálném životě nikdy neviděl ani neřídil, ale díky dobře udělané hře si připadám, jako mazácký závodník.

Po 3 hodinách hraní forzy 3 jsem si nevychutnal pocit z rychlosti, ani jsem necítil odhození od patníku, neviděl jsem ani žádné rozstřelené auto. Ve 400km/h jsem čelně ťukl do protijedoucího auta. Výsledek? Pane vývojáři, to poškození auta odpovídající srážce s kvalitně vypasenou masařkou, to myslíte vážně? A co ty bugy? Během pár chvil jsem jich napočítal 7!!! Který prase toto vypustilo do světa?

Po grafické stránce je to o 2 třídy níž než nové NFS Shift nebo bezkonkurenční Grid. I přítelkyně, která si se mnou občas zazávodí se zhrozila, když viděla ten barevnej paskvil.

Forzu 3 tedy mažu a už se poohlížím po Gran Turismo 5.

Ach bože co ste lidi čekali? Myslíte, že T10 pujde proti sobě a bude nějak zásadně měnit jízdní model? Jinak ta destrukce vozidel tam opravdu není kdovíjak úžasná, ale zas nadruhou stranu nehraju simulátor proto, aby abych likvidoval protivníky, o tom simulátory nikdy nebudou, takže tohle T10 odpouštím.

Grafika v NFS: Shift je sice docela pohledná, ale zatím sem snad nehrál hůř ovladatelnou hru. Po dohrání několika závodů sem otráveně Shift vypínal a dodnes nezapnul.

Forza 3 je prostě o komplexnosti, výběru aut a tratí (i když těch taky mohlo být víc), vynikajícím jízdním modelu a aktivní komunitě. A kdo mi řekne, že má špatnou grafiku, tak ten ať si pořídí brýle - blur a všelijaké nasvětlování nedělá grafiku reálnější, je to pouze sbírka efektů, které mají ohromit, ale popravdě řečeno už jich bylo dost.

Ještě jenom k tomu GT 5. Až vyjde a bude lepší než Forza 3, tak budu jen rád, jelikož bude alespoň dobrý konkurent (a to vždy vede k oboustrannému zlepšování titulů). Jelikož ještě nevyšel, tak ty vaše kecy ztrácejí jakýkoliv smysl.

Toť vše a budu rád za jakoukoliv SLUŠNOU kritickou odpověď. Ty sprosté si nechte pro sebe (zkušenosti z bonuswebu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a taky je rozdíl když jeden na normálním oválném okruhu 300 a 300 na trati s uzkou cestou občas nějaký ty zatáčky takže ten pocit z rychlosti tam je ... jenom mít na to podmínky

EDIT: ono totiž se nezdá že třeba jedeš 100 ale pak jak přijde zatáčka tak si uvědomíš jak moc rychle si jel(něco jak v reálů ale tam to je většinou naposled xDD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu