Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Store - registrace platebni karty


Big Tony.D

Otázka

Sorry ale nenašel jsem to tu... při registraci kreditky na PS Store tam kde je Card number,tak tam zadávám číslo kreditky nebo bankovního účtu??? a pak kde je Card security code,tak tam zadávm poslední 4-číslí co je natištěné na kreditce?? díky za pomoc

marek_2080: upraven nazev topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ja neim jestli si hloupej neumis anglicky nebo neumis cist tam je vsechno u ty registrace napsany UPLNE VSECHNO . zadavas tam jmeno kdy to vyprsi cislo karty ktery je vytlaceny na kate zepredu vesinou lesklym pismem a ten overovaci kod tam je i obrazek tak nevim co vic bys chtel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Topic už tu je, ale udělal jsem vše podle něho a stejně mi to nejde. Mám pár dotazů:

1. Číslo karty mám rozděleno do 4 částí po 4 číslicích( takhle- 4567 5789 2173 5798 ) mám tam mezery a dotaz zní, jestli je mám dělat, nebo to mám psát vše dohromady...

2. Jméno držitele karty- Máma má na kartě napsáno Mrs. Jméno Příjmení a dotaz zní, jestli tam mám psát i to Mrs nebo je jméno a taky všechno velkým nebo normálka jen počáteční písmena???!

3. Ten security code co se zadává poslední, je tam napsáno bud 3číslí nebo 4číslí...mám tam i obrázek, ale stále nevím kde ho najdu? Jsou to poslední 4 čísla, čísel karty? Nebo je to něco na druhé straně?..na druhé straně mám podpis a v tom samém řádku mám prvni 4 čísla a pak 3 čísla, př. 4579 915.., tak které mám zadat????

Kdo ví jak na to, at napíše, budu mu hodně moc vděčný. Případně můžu dodat foto...Banka: Živnostenská Banka

marek_2080: tak hlavne ze vis ze tu uz tenhle topic je :roll: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na US store nefunguje MasterCard..

To je možný, ale já chci tu kartu zaregistrovat stejně jen kvuli jedné hře(zatím) a ta je na obou storech...já mám(matka má) Visa...jenže nevím jestli je tam povoleno placení přes internet, jestli není, tak vím kde je kámen úrazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@ Mike55: poznas to velice jednoduse, jestli tvoje karta je aktivaovana pro platby pres net. Pri ty registraci karty je poslednim krokem overeni. Pokud ti to projde, tak muzes platit kartou, pokud ne, tak karta neni aktivovana.

Jestli mate ucet u CS, klasickej ucet s klasickou kartou, tak 100% pres net kartou nezaplatis. Aby si mohl platit kartou, tak musis platit (ted nevim) rocne nebo mesicne 300Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@ Mike55: poznas to velice jednoduse, jestli tvoje karta je aktivaovana pro platby pres net. Pri ty registraci karty je poslednim krokem overeni. Pokud ti to projde, tak muzes platit kartou, pokud ne, tak karta neni aktivovana.

Jestli mate ucet u CS, klasickej ucet s klasickou kartou, tak 100% pres net kartou nezaplatis. Aby si mohl platit kartou, tak musis platit (ted nevim) rocne nebo mesicne 300Kc

jasně. zítra se zajdu zeptat do banky. všem moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau mohl by mi pls někdo poradit? Když mám kreditku (VISA) a mám vytvořený Sub account můžu nakupovat něják hry ze storu? vím že to jde přímoé přes PS Store tam napíšu číslo a to číslo zezadu vše jde v pohodě ale chci aby si třeba mapy do cod mohl stáhnout i brácha. Tak se ptám když si zaregistruju kartu přímo přes ps store koupím si mapy a když půjčím bráchovi můj učet bude si to moct taky stáhnout do ps3??? jo a ještě něco když mám v PS3 vytvořené 2 učty (najednom hraje kámoš a jeden mám svůj) bude si to muset taky stahovat nebo je to uložené něják v PS3? a funguje to na všechny učty? díky moc za odpovědi budu vám nesmírně zavázán!!! smileysmileysmiley plsss pomoc!!!!:-):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem si zařídil konečně svůj účet u KB. Dal jsem si to placené konto G2 kde jsou internetové platby a další věci online s 2 kartami(1 je embosovaná). Kartu si nechám odblokovat a můžu se pak zaregistrovat na PSstore, doufám, že jsem to už vyřešil, moc by mě sralo, kdyby to zase něšlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já například jsem pěkně vytočenej, co se registrace a karty týká. Účet na US store jsem si založil na fake adresu v San franciscu, vím že tam někde bydlí jeden známej. Když edituji acconut a zadám můj Mastercard, tak mi to po odklepnutí screenu s údaji karty odečte z účtu zkušební dolar (17,47 Kč), jdu na další screen, tam je právě ta fake adresa, tu potvrdím a ono mi to řekne, že moje data karty nejsou valid a vykopne mne to. Dolar v čudu, dál ale nemohu platit. Pěkný svinstvo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu