Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Store - registrace platebni karty


Big Tony.D

Otázka

Sorry ale nenašel jsem to tu... při registraci kreditky na PS Store tam kde je Card number,tak tam zadávám číslo kreditky nebo bankovního účtu??? a pak kde je Card security code,tak tam zadávm poslední 4-číslí co je natištěné na kreditce?? díky za pomoc

marek_2080: upraven nazev topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
No já například jsem pěkně vytočenej, co se registrace a karty týká. Účet na US store jsem si založil na fake adresu v San franciscu, vím že tam někde bydlí jeden známej. Když edituji acconut a zadám můj Mastercard, tak mi to po odklepnutí screenu s údaji karty odečte z účtu zkušební dolar (17,47 Kč), jdu na další screen, tam je právě ta fake adresa, tu potvrdím a ono mi to řekne, že moje data karty nejsou valid a vykopne mne to. Dolar v čudu, dál ale nemohu platit. Pěkný svinstvo.

Mne se pri zadny registraci na PSN penize neodecetly, kazdopadne registrovat Mastercard na US store se pokousis marne. Na US store ti pujde jen visa karta.

btw pokud ti to vazne neco odecetlo, ocekaval bych zase nasledny vraceni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus,mam kreditku VISA embasovanou,zadám všechny udaje jako je jmeno cislo karty,poslední trojcisly z karty a pak mě to hodí at zadam adresu.... Co sem tak pochopil,chce to adresu mé banky(ENTER THE BILLING ADDRESS THAT IS ON FILE WITH YOUR CREDIT CARD COMPANY) ale zkousel sem to uz snad 1000krát ale ani jednou mě nepusti dál(THE CREDIT CARD INFORMATION IS NOT VALID) HELP,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

mam stejny problem jako wesick. Embosovana karta MasteCard od Ge Money Bank a k ni vydana internetova karta, ktera napr. s PAyPal funguje bez problemu. Kdyz chci neco koupit pres US Store (zkoudel jsem i pres CZ store, ale se stejnym vysledkem), tak se mi po vyplneni udaju o karte a adresy (adresa je fiktivni a v regionu USA) objevi toto hlaseni - THE CREDIT CARD INFORMATION IS NOT VALID. Penize na uctu mam, ale neprojde overeni karty. Muzete prosim nekdo poradit, kde by mohl byt problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NA US store ti to fungovat nemusí,to už se zde někde probíralo,ale na CZ by to makat mělo... Otázka je,jakou adresu zadávaš,pač u mě to vyžadovalo adresu pod kterou sem registrovanej u svý banky,tak to skus vyplnit správně,bez fingovaný adresy.Jinak ja sem ješte taky neprošel v ověřování karty,pač tam furt nic nemam,kže až tam něco přibude,dam tu echo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Volal jsem na hotline playstation v CZ a bylo mi sdeleno, ze platebni karty (mezinarodni i karty urcene pro platbu na internetu) vydane v CR, jiz neni mozno registrovat v US store, coz mi prijde podivne. Bylo mi doporuceno zakoupit ps network card v US a nebo provest registraci v CZ regionu a nakupovat za Kc. Zkusil jsem tedy registraci v CZ store, ktera prekvapive prosla a udaje o karte jsou jiz ulozene, ale pokud chci uskutecnit nakup, pozaduje nejdrive pridani min. 150Kc. Pri pokusu dat 150,- Kc do Funds se objevi chybove hlaseni The credit card information on file is not valid. Go to [Playstation@Network]>[Account Management] and check the credit card information. Udaje jsem samozrejme prekontroloval a vse je zadano spravne. Asi me penize nechteji v CZ ani US ;-) Poradite pls nekdo jak dal, nebo kde muzu delat chybu ?

Jeste jeden postreh, pri pokusu o registraci karty v US store se z uctu odecetl jeden dolar a v CZ store jedna koruna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se za postování do starého příspěvku, ale nenašel jsem zde objektivní názor. Trošku jsem to zkoumal a zjistil jsem, že když si necháte povolit internetové transakce ať evropa nebo zahraničí, tak se neúčtují poplatky za transakce, to co tady padlo za částky jako 300,- atd. Nevím jestli je to všude, já mám MasterCard od GE Money tam je to zdarma a při platbě do zahraničí se účtuje buď 1% nebo nic. Nastavit se to dá telefonicky (zavolájí vám na požádání z banky) nebo přímo v internet bance v záložce "karty" a potom nastavení karty (bude tam označená ta vaše). Aktivace proběhne během 5 minut.

viz náhled:

post-6566-14687160411535_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

.mám problém stejný jako wesick. se zadáváním informaci o karte, vse mam ok, ale jak to potvrdim tak mi to pise : The credit card information is not valid. please check your entries carefully.(43) :( nevíte co s tím?..co dělám špatně?. peníze na učtu jsou..něco málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potreboval bych taky poradit chtel bych nakupovat na us store kde jsem zadal kartu s adresou new yorku vse v poho dal jsem si ps plus na 14 dnu zdarma to taky slo,ale problem nastal kdyz jsem si chtel neco koupit napsalo se neco jako chyba overeni karty nevite cim to je?Mam ucet u ceske sporitelny a platby pres internet jdou,na cz store jsem jiz nakupoval.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu