Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vir!!


Kolda

Otázka

Recommended Posts

  • 0
stáhni program "hijackthis", udělej log a pošli ho sem nebo na fórum "viry.cz"

Neni treba hazet ten log na nejaka fora - nechapu tuhle otrocinu uzivatelu, ze je to bavi to zkoukavat.. je to vazne uz zastarala metoda..

Hod log na http://www.hijackthis.de/ a hned vis, co je tam spravne a co ne - je to dokonce i cesky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dobrej programek na trojaky je terminator spyware a nebo ho skusit projet v avastu 4.8 ale ne ve win ale v tom diagnostickem menu ktere prohleda disky pred spustenim pc

no spyware terminator je uplne na h**** dneska sem zrovna chytil trojsky kone...a nepomoch ani ten ani ad-aware tak sem si stah avg 8.0 free edition a bylo to...tak zkus ten...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Doporučuju AVG 7.5, 8.0 nebo Free verzi, nikdy mě nezklamal, každý vir jsem smazal. Nebo je ještě dobry ten SPYBOT, ten vyhledá všechny parazitní soubory v počítači a bez problému odstraní :)

EDIT: !!! Hlavně neměj 2 Anti-viry v počítači najednou !!!

EDIT2: pokud jej chceš smazat ručně sám zkus PC odpojit z netu a resetovat jej, hned po startu systému vir smaž, někdy to pomáhá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Doporučuju AVG 7.5, 8.0 nebo Free verzi, nikdy mě nezklamal, každý vir jsem smazal. Nebo je ještě dobry ten SPYBOT, ten vyhledá všechny parazitní soubory v počítači a bez problému odstraní :)

EDIT: !!! Hlavně neměj 2 Anti-viry v počítači najednou !!!

EDIT2: pokud jej chceš smazat ručně sám zkus PC odpojit z netu a resetovat jej, hned po startu systému vir smaž, někdy to pomáhá ;)

Nj, ale když si stahnu AVG 8.0 chce to po mě ať odjinstaluji Nod a to zrovna moc nechci.Jinak teď zkouším antispyware co byl k extra PC a vipadá co cleekm nadějně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nj, ale když si stahnu AVG 8.0 chce to po mě ať odjinstaluji Nod a to zrovna moc nechci.Jinak teď zkouším antispyware co byl k extra PC a vipadá co cleekm nadějně.

no však to je dobře, 2 antiviry v pc mít nesmíš, no jak chceš, ale věř že AVG je lepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nj, ale když si stahnu AVG 8.0 chce to po mě ať odjinstaluji Nod a to zrovna moc nechci.Jinak teď zkouším antispyware co byl k extra PC a vipadá co cleekm nadějně.

JJ nemůžeš mít nainstalovaný 2 antiviráky najednou...nedávno mi to položilo komp. Musel jsem s tím do servisu. Zkus spíš ten antispyware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no však to je dobře, 2 antiviry v pc mít nesmíš, no jak chceš, ale věř že AVG je lepší ;)

a to se s tebou budu hádat až do morku kostí měl jsem ho v PC free verzi a pak tu novou a tolik viru jsem v PC neměl v životě NOD mi to trošeč pročistil ale ani to nepomohlo tak jsme to přeinstaloval AVG nikdy !!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) vypni Obnoveni systemu

2) prohlidni C(nebo D) adresar _restore, smaz soubor s virem, pokud tam je (ja mazu vsechno)

3) restartuj v nouzovem rezimu

4) smaz vsechny IE ev. FireFox temp soubory

5) smaz modifikaci registru

a melo by to jit.

Aha no to je dobrý:ziped:.Já přrs počítače moc nejsem takže vůbec nevím o co go:cheesygrin:.Možná se v tom vyznám uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) prave tlacitko mysi na ikone "Tento pocitac", "Vlastnosti","Obnoveni systemu", zaskrtnout "Vypnout nastroj obnoveni systemu na vsech jednotkach" , "OK"

.

.

4) Spustit IE, "Nastroje", "Moznosti Internetu...","Obecne","Odstranit soubory",zaskrtnout "Odstranit veskery obsah offline", "OK"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu