Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 4.01 M33 + UPDATES (2) + 1.50 Kernel Addon v1 + PspStates v2 + CZ RECOVERY


Rajce

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Zdravím.Mám drobný dotaz. Chcem si flash PSP. Pandora bateriu mám. MMS sa mi asi podarilo urobiť a teraz dotaz. Na psp mam oficialní FW 4.01. Možem naň inštalovať rovno 4.01 M33? Nemohol by mi jednou vetou napísať ako to mám urobiť,akože vlož PB a stlač to a to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Mám drobný dotaz. Chcem si flash PSP. Pandora bateriu mám. MMS sa mi asi podarilo urobiť a teraz dotaz. Na psp mam oficialní FW 4.01. Možem naň inštalovať rovno 4.01 M33? Nemohol by mi jednou vetou napísať ako to mám urobiť,akože vlož PB a stlač to a to.

dej MMS a PB do psp [doporučuju udělat si ješte NAND zálohu ] a pak rovnou instaluj CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Kdyz jsem si nedavno dal 4.01 M33 a najednou mi nejde starsi (z 3.71) Save Force Unleashed. Mam nejakou jinou moznost nez hrat od zacatku (nepocitam Pandoru)?

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080005

podivej se sem... nepotrebujes pandoru a muzes si downgradovat psp (pokud mas CFW - vim ze ho mas mas:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej prosim prosim, ten odkaz na 4.01 CF nefunguje...upnete to nekdo pls...stahl sem si to z psp.novinky.org a delam to presne podle toho navodu(ve slozce PSP/GAME/UPDATE/ mam soubory EBOOT.PBP (486kb) a 401.PBP (24.4MB) )...spustim update v PSP....cerna obrazovka...unpacking--complete....please wait ....a nic...memory neblika..nic se nedeje...vypnu...

EDIT: nic, sry...prepnul sem kernel na 3.xx uz to vali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu