Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NOTPRON - nejobtížnější hádanka na Internetu


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak zitra vecer napisu kde uz jsem.ale ted jdu spat :-( zitra skola (aspon ze jdem do kina) tak vsichni cus

j zdar ale uz nam nekecej s tim ze ses tam dostal bez cheatu ;) my zas tak blbi nejsme, i kdyz to tak nekdy vypada ;) :lol:

No ja asi blbej sem nemuzu se prehoupnout pres 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zitra vecer napisu kde uz jsem.ale ted jdu spat :-( zitra skola (aspon ze jdem do kina) tak vsichni cus

j zdar ale uz nam nekecej s tim ze ses tam dostal bez cheatu ;) my zas tak blbi nejsme, i kdyz to tak nekdy vypada ;) :lol:

No ja asi blbej sem nemuzu se prehoupnout pres 6

ee me to taky dost dlouho trvalo, nehrabej se v zdrojaku a snaz se zamerit na cisla ;) a az si budes myslet ze to mas, tak to mit nebudes, musis to pak jeste dotahnout ;) tot vse ted uz je to na tobe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jednom forumu o pisnicce z predchozich hadanek jsem narazil na odpoved na jmeno a heslo z 6ky , ale cucim do ASCII tabulky a do zdrojaku a nemuzu to najit kde je to heslo ... prej schovane ... muze mi to plz nekdo pres PM vysvetlit ?
otvor si to v IE v opere to neukazuje ja som tiez maturoval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, ted sem to zacal a nevim co je mysleno "cheat"

mas pouzivat google, tak sem tam loupnil nazev songu ze 5 a vyjel mi nazev, kterej sem rozpulil do hesla a usernamu a bylo. to je dobrej postup, nebo cheat?

nn to není cheat, to je správný postup, akorát když vyhledáváš v googlu připiš tam ještě -notpron aby si se vyvaroval spoilerů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu