Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NOTPRON - nejobtížnější hádanka na Internetu


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

23 a ted uz fakt newim :-( uz na t kaslu nmam cas

:lol: Ještě tu o Červené Karkulce... :?

Stál jednou na kraji lesa jeden dům a v něm žila maminka se svou třináctiletou dceruškou, které nikdo v okolí neřekl jinak než Červená Karkulka. To bylo asi tím, že na svém štíhlém těle stále nosila červené šatičky, pod kterými se již rýsovaly drobná kůzlátka, které naznačovala, že již se z Karkulky začíná stávat žena. Však maminka si již všimla, té změny a hlavně slabého ochlupení kolem její růžovoučké kundičky a tak se rozhodla pomalu Karkulku připravovat na její úděl ženy. A tak ty dvě spolu trávily spoustu času a užívaly si spoustu legrace.

Jednou, když bylo krásné slunné počasí a obě, Karkulka i její maminka, nahé leželi na dece, hlavy měli zabořené mezi roztaženými stehny té druhé a hbitými jazýčky přiváděli se k slastnému orgasmu, si maminka vzpomněla, na babičku, žijící vprostřed lesa, která dnes slaví pětapadesátiny. A tak, když si obě důkladně vylízali kundičky a dovedli se k nádhernému vrcholu, donutila maminka Karkulku, aby se oblékla, dala jí košíček plný bábovky, slivovice a ještě nějakých blbostí a pravila. „Zanes to Karkulko babičce, má dnes narozeniny a pamatuj si, v lese se drž pěšinky a nikde se nezastavuj.“ Karkulka jen pokývala svou hlavičkou obě si daly pořádný francouzský polibek a Karkulka se vydala na cestu.

Vešla do lesa a držela se pěšinky, šla a šla až došla na palouček, kde rostly nádherný květinky. „Babička určitě bude mít radost, když jí ty kytky donesu.“ Pravila si Karkulka pro sebe a tak nedbaje maminčiny rady, sešla z cestičky a začala trhat květinky. Šlo jí to krásně a úplně se zabrala do této činnosti, že nepostřehla páru svítících očí, které ji sledovaly z nedalekého houští. Byl to veliký černý vlk, který žil tady v lesích a už měl nějaké ty životy na svědomí, ale teď se díval na Karkulku z jiného důvodu. Karkulka při trhání květin krásně špulila svým zadečkem, který se objevoval pod šatičkami a k jeho čumáku se dostala aromatizující vůně její panenské kundičky. Vlk cítil, jak se mu jeho rudý pták staví do pozoru a on dostal chuť na tu sladkou kundičku. Vyšel tedy z houští a jakmile to udělal, Karkulka si ho všimla. „Copak, že jsi tady sama děvenko.“ Pravil vlk příjemným hlubokým hlasem.

Karkulčin počáteční strach pomalu ustupoval a ona se osmělila. „Já tady trhám kytičky pro svou babičku.“ Vlk přišel ke Karkulce blíže. „Ale trháš je na mém paloučku a tak ty kytičky jsou moje a budeš mi muset za ně zaplatit.“ Karkulka se rozhlédla kolem a pak. „Promiňte pane vlku to jsem nevěděla, ale já sebou nemám žádné peníze.“ „To nevadí zaplatíš mi jinak.“ Na to vlk a v jeho očích se najednou objevila jakási jiskra. „A jak?“ Byla zvědavá Karkulka. „Stačí, když si vyhrneš šatičky až k pasu, klekneš si na všechny čtyři a vyšpulíš na mě ten svůj zadeček a pak už jen budeš držet ať se děje co se děje dokud neřeknu dost.“ Karkulka neváhala a důvěřivě tak učinila. Svůj holý zadeček najednou špulila přímo proti vlkovi a ten nasál do čumáku tu krásnou vůni její kundičky. Čurák se mu postavil ještě více a on celý nadržený skočil na Karkulku.

Karkulka si nestačila pořádně uvědomit co se děje a už vlkův tvrdý pták nekompromisně pronikl do její kundičky, kterou krásně roztáhl a než byste řekli švec, byl tam až po koule a Karkulka už nebyla pannou. Vlk celý nadržený začal Karkulku divoce šoustat, jeho tvrdý úd pronikal do Karkulčiny kundičky tak hladce a přitom byla tak úzká. Počáteční bolest, kterou Karkulka cítila, když do ní vlk poprvé pronikl, ustoupila a dostavila se neuvěřitelná rozkoš. „Ach to je nádhera to je nádhera.“ Sténala Karkulka, ale to už se její kundička zaplňovala přívalem vlkova semene. Ten však šoustal tvrdě stále dál, jeho čurák neochaboval a byl schopen ještě pořádné soulože.

Vlkovy přední tlapy pevně objaly Karkulčino tělo a ještě tvrději Karkulku šukal, funěl jí přitom za krkem a občas jeho jazyk olízl Karkulčino ucho. A když začal do Karkulky stříkat podruhé, došla k vrcholu i Karkulka a celým lesem se nesl její řev rozkoše. „Tak Karkulko a teď si hezky vezmi své věci a jdi, nebo tě sežeru.“ Pravil vlk, když z Karkulky seskočil, Karkulka si vzala své věci i kytičky a vydala se na cestu k babičce.

Nešla dlouho, brzy se před ní objevila chaloupka, celá bílá a Karkulka věděla, že je u babičky. Vešla pootevřenými dveřmi do chaloupky a v ložnici ke svému údivu nenašla babičku, ale vlka. „Ale, co ty tady děláš?“ Zeptala se celá přikvapená, ale hned jí to bylo jasné, když pohlédla za postel, kde ležela rozsápaná babička. Vlk Karkulku předběhl a než došla ke chaloupce, babičku jednoduše zabil. Jeho oči pohleděly na Karkulku a pokud se vlci mohou smát tak to teď udělal. „Co asi, dal jsem si něco k snědku.“ Odpověděl, ale to už se Karkulka otočila a že rychle z domku vypadne a dá se na útěk.

Nestačila však chudák udělat ani dva kroky a už jí vlk hupsnul na záda. Karkulka dopadla na všechny čtyři, ale než se pořádně vzpamatovala už do její kundičky znova vnikl vlkův pták a ten jí divoce začal šoustat. „Ne! Přestaň já nechci.“ Vykřikla Karkulka, ale stejně chtěla, jejím tělem pronikala neuvěřitelná rozkoš a ona Karkulka držela. Brzy se její kundička začala zaplňovat vlkovým semenem. Bylo toho víc než v lese a vše jí vytékalo z kundičky a stékalo po stehnech. Vlk však kupodivu nepokračoval, rychle totiž vyskočil na postel, ale to už se ozvala ohlušující rána a vlka zasáhla kulka, kterou vypálil starý myslivec. Ten stal mezi dveřmi, z rozeplého poklopce u kalhot mu trčel do vzduchu jeho tvrdý pták. Dost dlouho se díval na vlka, jak zezadu šoustá Karkulku. Ta jakmile myslivce spatřila, skočila mu hned kolem krku a dala mu velikou pusu. „No no, pojď odvedu tě domů.“ Pravil myslivec a i s Karkulkou vyšli ze světnice ven. Myslivec vyskočil na svého krásného hnědého koníka a pak pomohl Karkulce, aby si sedla před něj. Přitom jí vyhrnul šatičky až k pasu a Karkulce zasunul svého ptáka do její kundičky, ze který stále vytékala vlkova mrdka.

Karkulka byla v sedmém nebi. Myslivec měl krásně velikého ptáka, který pořádně zaplňoval její kundičku a jak koník cupital, oba na něm poskakovaly a myslivcův pták lehce v Karkulce jezdil. Myslivec měl stejné pocity a než oba jeli až domů, myslivec zaplnil Karkulčinu kundičku svým horkým semenem. Maminka už Karkulku netrpělivě očekávala a když si vyslechla co se Karkulce přihodilo, jen zavrtěla hlavou, pravila. „Já jsem ti to říkala, že se máš držet pěšinky a nezastavovat se.“ Ale jinak se moc nezlobila, obě se vysvlékly a využily toho, že myslivec u nich přes noc zůstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu