Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky Xbox 360 - (aktualizace 23.9.2008)


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

nevím zda jsem to dobře pochopil, ale když budu mít flešnoutou či vyměněnou a flešnutou mechaniku a nebudu tam mít vložené žádné DVD nebo jen originální tak můžu z live stahovat dle libosti?

z toho by mi vyplývalo že bezpečně hrát hry stažené jen bez připojeného UTP / LAN kabelu čili nebýt připojený na netu?

jde mi hlavně o to sehnat staré klasiky pro děti a nostalgii co jsem hrával když jsem byl mladší. jestli jsem to pochopil dobře tak tyto hry by měli jít zdarma stahnout z live na HDD vestavěném v Xboxu 360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Měl bych otázku:

Mohu mít k xboxu jakýkoli gamepad připojitelný přes USB? Když jde Xboxáckej k PC, proč by to nešlo obráceně?

nejde,protoze je od rovnakeho vyrobcu neznamena ze to pojde tak,skratka ,na x360 ide iba xbox ovladace,na PC ide na nejake hry aj xbox ovladac

skusal som u kamarata fifu 09 s xbox ovladacom,odporucam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď dvě otázky. Za jednu mě ukamenujete a na druhou (tedy i snad na první) otázku snad odpovíte:

1. Jde přesunout gamertag z paměťovky na HDD? Jak?

2. Jdou přesunout savy z paměťovky na HDD? Jak?

Díky, chtěl jsem se zeptat jen na druhou otázku, ale kdo to ví odpovězte ať nemusím hledat půl hodiny. Díky.

Též díky Skwigle za rychlou odpověď ;), bylo mi to podezřelé :D, takže u PS3 ovladačů to bude stejné :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosím o rychlou pomoc,koupil jsem na aukru druhý bezdrátový ovladač,černé barvy,vložil jsem baterie,zapnu a diody kolem Xka na ovladači blikají,bohužel blikají stále,nezůstane svítit jedna z diod.Když zmačknu malé kulaté tlačítko mezi konektorem pro nabíjení,diody kolem xka se roztočí,točí se cca 15s a pak zase začnou všechny blikat bez výsledku. Co je s ovladačem,je vadný?

Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o rychlou pomoc,koupil jsem na aukru druhý bezdrátový ovladač,černé barvy,vložil jsem baterie,zapnu a diody kolem Xka na ovladači blikají,bohužel blikají stále,nezůstane svítit jedna z diod.Když zmačknu malé kulaté tlačítko mezi konektorem pro nabíjení,diody kolem xka se roztočí,točí se cca 15s a pak zase začnou všechny blikat bez výsledku. Co je s ovladačem,je vadný?

Dikec

tak to zmáčni(není to pro nabíjení) jak se to začně točit zmáčni to podobný tlačítko na xku ... a ono se to spojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu